Wpis z mikrobloga

@In_thrust_we_trust: Przecież Intruder to noname który mami wykopków alternatywnym podejściem do treningów i rzekomym startem do którego nigdy nie dojdzie. Kiedy ja zmieniłem dyscyplinę na zupełnie inną(trudniejszą, nawet według słów ogra) to zdążyłem już w niej wystartować i osiągnąć jakiś sukces, on przez ten czas dodał 5kg do totala i ciągle przesuwa ewentualny start i "wejście na bombę" A jego pieskiem jesteś ty bo wypisujesz do mnie w jego obronie xDD

#mikrokoksy
  • 14
  • Odpowiedz
@Darksed: Ty to chłopie już się ODKLEJASZ!

Kiedy ja zmieniłem dyscyplinę na zupełnie inną(trudniejszą, nawet według słów ogra) to zdążyłem już w niej wystartować i osiągnąć jakiś sukces


To jest ta twoja walka... SUKCES... No #!$%@?... PISZ DO UFC! TAKIEGO FAJTERA TO BIORĄ OD RAZU! MILIONOWE KONTRAKTY! SŁAWA!

https://youtu.be/RCw5qIhdwik?t=33111

Przecież Intruder to noname który mami wykopków alternatywnym podejściem do treningów i rzekomym startem do którego nigdy nie dojdzie


Nikogo niczym nie
  • Odpowiedz
@IntruderXXL: No widzisz, dla mnie to sukces. Zmienić dyscyplinę, przygotować się i wygrać. Taki miałem cel i go osiągnąłem. Ty tego nie potrafisz, jedyne co to piszesz te same głupoty przez lata. Nic nie zmieniasz, nie startujesz, a teraz to nawet nie trenujesz xD
  • Odpowiedz
Taki miałem cel i go osiągnąłem. Ty tego nie potrafisz


@Darksed: Gdybym wyznaczał tak przyziemne i łatwe cele to też bym je non stop osiągał lol. Wielkie cele wymagają wielkich wyrzeczeń... i czasu :)
  • Odpowiedz
Gdybym wyznaczał tak przyziemne i łatwe cele to też bym je non stop osiągał lol


@IntruderXXL: Narazie nie możesz osiągnąć pierwszego startu w trójboju xD Jedyne osiągnięcia które masz to te które sobie wymyśliłeś ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Narazie nie możesz osiągnąć pierwszego startu w trójboju xD Jedyne osiągnięcia które masz to te które sobie wymyśliłeś ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Darksed: Bo takiego celu sobie jeszcze nie wyznaczyłem :) Nie potrzebuje "papierowych" medali i sztucznych pucharków. A dla mnie liczą się tylko największe wyniki i do tego dążę.
  • Odpowiedz
Coś słabo do nich dążysz skoro nie progresujesz od ponad dwóch lat xDDD Chyba brakuje OGNIA!!!


@Darksed: Czemu kłamiesz? ~3miesiące temu był np PR w ciągu, 340kg x 1 jako natural lifetime. A już wtedy ćwiczyłem na pół gwizdka.
I dobrze wiesz że w poprzednim roku covid mnie ostro jebnął, a w tym roku jestem zajęty ogarnianiem życia... Po to żeby w 2023 móc wziąć się poważnie za treningi.
IntruderXXL - > Coś słabo do nich dążysz skoro nie progresujesz od ponad dwóch lat xD...
  • Odpowiedz
@Darksed: Moje najlepsze boje dają mi total 927,5 jako NATURAL Chcesz żebym ile jako NATURAL dodawał? 50kg co rok? I ile jako natural mam robić 1000kg, 1100kg?

Po za tym dobrze wiesz że ja nie robiłem "peaków" eksperymentowałem z treningiem, próbowałem różnych sposobów, nie dążąc za wszelką cenę do zwiększenia wyniku w podstawowych bojach.
  • Odpowiedz