Wpis z mikrobloga

@JozefBezbeck: tak szczerze, to ja się trochę odbijałem, bo po prostu nie chciało mi się czytać takich ścian tekstu. Gdzieś też uleciała taka lekkość i humor tych wpisów przez to. Szkoda. Możliwe, że gdyby się ograniczyć do ciekawostek z danej rundy, to byłby większy odzew, a Ty też nie musiałbyś tyle czasu na to poświęcać
@Docnt: Masz trochę racji, widocznie nie trafiłem z formułą. Myślę, że szukanie ciekawostek byłoby jeszcze bardziej czasochłonne, bo trzeba by się dokładnie wgłębiać w sytuację w każdej lidze. Tutaj sporo pomogłaby rozbudowana społeczność, który podpowiadałaby tematy, które można by opisać w następnym odcinku. Tego trochę zabrakło
Hej, z przykrością zawiadamiam, że nie podołałem zadaniu prowadzenia tagu. Z wpisu nas wpis osób zainteresowanych było coraz mniej. Licząc po plusach zakładam, że w tej chwili pisanie każdego z raportu zajmuje mi więcej czasu niż wszystkim obserwującym tag jego przeczytanie. Dziękuje wszystkim, którzy byli ze mną do końca

#bananowaekstraklasa


@JozefBezbeck: Dzięki mirku :)
Jak będziesz miał symulacje po 30 latach, to zrób może podsumowanie czy coś :)
@JozefBezbeck: kurdeeee szkoda, że nie przebijały się do gorących wpisy, bo byłem wielkim fanem i jakoś ostatnio zastanawiałem się, co stało się z tą serią. Dzięki za poświęcony czas wypiłem niejedną kawę z Twoimi wpisami!