Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Razem z narzeczonym jesteśmy parą że wspólnej grupy znajomych. Jako przyjaciel poszliśmy na wesele i jakoś tak zaiskrzylo. Ale nie o tym.
Zanim zostaliśmy parą, nasz wspólny znajomy na jednej z imprez powiedział mi że jest gejem. To było około 3 lata temu. Z naszej grupki ok. 10 osób tylko ja o tym wiem i do tej pory nikomu więcej nie chce powiedzieć. Raz po pijaku powiedział mi że żałuję że mi powiedział (chodziło mu raczej o to że zmieniłam o nim zdanie, że teraz ja mam ciężar ukrywania jego prawdy a wcale tak nie jest). Jest on raczej z osób które nie chce się afiszowac jako gej, dobrze mu jak jest teraz.
No i tu przychodzi moje wewnętrzne pytanie. Chcąc budować relację małżeńską z moim narzeczonym chce być z nim zupełnie szczera i nie mieć tajemnic przed nim. Co powinnam zrobić - czy powiedzieć mu o tym że nasz wspólny znajomy jest gejem czy niech on sam mu to powie? Ale ja nie chce na niego naciskać i nie chce żeby wbrew sobie mówił komuś coś czego nie chce. Nie wiem co zrobić w tej sytuacji. Może ktoś miał podobną?
#zwiazki #homoseksualizm

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #638341ce4bf3873cacec91d7
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
  • 5