Wpis z mikrobloga

@Orkan_Ksawery: myślę, że nie wszystkich leków powinno się to tyczyć, ale dużej większosci. Za to tabletki do 72h po i prezerwatywy powinny byc reklamowane non stop! + omeprazole na zgagi, niestrawnosci i refluxy bo widze ze caly swiat ranigastem stoi jak są leki 100 razy lepszejsze

edit: co ja pieprzę, każdy ma swoją glowę i swoją mądrość wiec chyba sam powinien umieć przesiewać reklamowane gówna od prawdy
caly swiat ranigastem stoi


@Raja: akurat ranigast (czyli ranitydyna) jest w większości państw na receptę, tylko w Polsce dziwnym trafem jest bez i jest bardzo popularny.

edit: chociaż teraz widzę, że np. w USA też wprowadzili to na OTC... wiadomości od asystenta z farmy są nieaktualne widocznie :P
@Orkan_Ksawery: A według mnie ma rację, bo reklamy leków kłamią - mówią, że jak weźmiesz lek, to od razu będziesz zdrowy. Ja jestem za zakazem reklam w ogóle, ze względu na dylemat więźnia - otóż reklamy szkodzą gospodarce. Na zakazie skorzystają wszyscy, bo firmy nie będą wydawały pieniędzy na kampanie reklamowe, cena kampanii nie będzie wliczona w cenę produktów i usług, a i nie będziemy musieli tych reklam oglądać, nie będą