Wpis z mikrobloga

Mnie osobiście gala się podobała, pojawiły się nowe talenty jak Gawron czy Piątkowska. Poza przeciągającym się studio na początku (Cichy tłumaczył się tym że dużo ludzi stało w kolejkach do wejścia), czas widza był szanowany i nie było #!$%@? wie ile reklam, trailerów i #!$%@? koncertów. Co do poziomu sportowego, zauważyłem że im bardziej go brak, tym śmieszniej się to ogląda. No i nie było tych zjebów typu Mleko, Trombka czy Polak, albo #!$%@? kumpli Malika których na siłę promuje bo hehe koledzy. Dla mnie było spoko.

#primemma #famemma #highleague
  • 9
@Don_Lukasio: mi się nie podobała bo w kółko te same osoby jak kamerzysta i debil Bagietka i większość walk jest nierówna i kończą się błyskawicznie co bylo widać nawet po kursach u bukmachera
@polskipan1: Gawron ma potencjał, jakiś papier jest na Niego że obciążył kogoś zeznaniami czy coś. To ma potencjał na dymy podczas konferencji.

@Oskins: To prawda, ale w innych federacjach jest podobnie. Cały czas Dubiel, Alberto, Denis, Fagata/Natsu albo Polak/Ferrari, Murański młody/stary, Alanik itd. Nie mniej jednak myślałem że Prime będzie skuteczniej znajdował ludzi z potencjałem jak wspomniany Bagieta czy Kapela lub Soroko.