Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
Swego czasu mając konsole PS1 miałem płytę na której było kilka demo-gier. Trzech pierwszych jestem pewien że tam były pod taką nazwą:

- Tekken 2
- G-Police
- Oddworld: Abe's Oddysee
- Bodajże Tarzan jakiś
- i kilka gier więcej

Pamiętam że w konsoli wybierało się gry na takim menu, gdzie na samym dole były kółka czy też owale z nazwami gier. Chciałbym odszukać to czym to było, najlepiej jakieś ISO żeby sobie przypomnieć stare dziecięce czasy i pograć na współczesnym sprzęcie. Macie pomysl co to mogło być, jakaś nazwa lub link do ściągnięcia? Z góry dziękuję ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#pytanie #retrogaming #retro #playstation #playstation1 #ps1 #gry #konsole #wspomnienia
  • 12
@NewEpisode: przypominam sobie ze byla tam tez taka gra, w ktorej scigalo sie takim jakby statkiem kosmicznym po torach z roznymi pętlami, ech wszystko jak przez mgłę, ale serduszko mocniej bije jak soe mysli o tych czasach
@NewEpisode: To jest menu z "Euro Demo" aka "PlayStation Official Magazine". Przejrzałem trochę list po Sieci i wspomniane przez Ciebie gry występowały na kilku, ale w tej kombinacji (G-Police + Tekken + Oddworld) chyba tylko na SCED-02122. Menu jest takie, jak zapostowałem, ale kolor krążka się nie zgadza - oryginał był bodajże srebrny albo biały, na pewno nie czarny.