Wpis z mikrobloga

Hej Mirki,
Czy korzystał ktoś z was we Włoszech z oferty Trenitalia - Italia in Tour? W opisie promocji jest informacja o możliwości nielimitowanej jazdy pociągiem w ciągu 3 lub 5 dni. Jak wygląda korzystanie z tej promocji w rzeczywistości, czy po zakupie muszę rezerwowac każdy kolejny przejazd przez np. stronę internetową czy po prostu wsiadam w pociąg i jadę? Operator / pociąg FRECCIAROSSA jest wyłączony z promocji?

Pozdrawiam
#wlochy #italia
  • 3
Zapomniałem dodać ale, jeśli ktoś wybiera się do Włoch i zamierza korzystać z pociągu to aktualnie jest promocja na stronie Trenitalia i można wyłapać wspomniana kartę za połowę ceny.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@printf: @Westson: ja korzystałam. Promocja obejmuje wszystkie regionalne pociągi Trenitalia i Tper czyli oznaczone R oraz RV, Freciarossa jest wyłączona z promocji. Wyłączona z promocji jest również Cinque Terre. W pociągach regionalnych zwykle nie ma rezerwacji miejsc, jednak warto sprawdzić dokładnie trasę pobierając apk z neta aplikacji Trenitalia (ze sklepu działa tylko pobranie ma terenie Włoch). Ja się tak nacielam, bo w weekend jest jakaś komunikacja zastępcza autobusami miedzy Bolonia