Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@bartol_wwa: Na czarnych. Pewnie właścicielem jest jakiś staruszek, który się pochorował i przestał jeździć. Jest ubezpieczony, więc właściciel pewnie ma zamiar nim jeździć nadal.
@Del: Ale to jakaś zmota. Bo buda i środek z eleganta a zderzaki stare. Do tego nie przypominam sobie, żeby jakiekolwiek eleganty wypuszczali czarne.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@KLM13: Wydaje mi się, że zderzaki są przełożone. Wnętrze (na tyle, na ile je widać), felgi i kołpaki sugerują koniec produkcji. A z lakierem to nie wiem, bo aż tak się nigdy nie wglebialem.
@Del: Są przełożone, bo z tylu widać nawet mocowania z tych plastikowych. Odważę się nawet na stwierdzenie, że nie tylko elegantów nie było czarnych, ale i w ogóle maluchy nigdy nie wyjeżdżały czarne z fabryki. Chociaż kilkanaście lat temu widziałem czarnego karalca w Wiedniu ( ͡° ͜ʖ ͡°) więc może jakieś exportowe… ¯_(ツ)_/¯
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Złomnikowi wyślij ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@KLM13: Motobiedzie lepiej. On uwielbia Maluchy. :D

Chociaż kilkanaście lat temu widziałem czarnego karalca w Wiedniu ( ͡° ͜ʖ ͡°) więc może jakieś exportowe… ¯(ツ)/¯

#!$%@? wie. Ludzie takie cuda tworzyli z tymi autami, że niczego nie można być pewnym. Chyba najbardziej tuningowane auto wczesnego kapitalizmu.

https://www.smartage.pl/fiat-126p-wadera-jeep-maluch/

Fajne. Szkoda,.że to nadal tylko Maluch.