Wpis z mikrobloga

Medusa to sie chyba nie spodziewa fali hejtu jesli zamierza pokazywac i nagrywac z jakas ruska lampucera na tych wakacjach. Same wyzwiska beda leciec. Zreszta juz mi sie obrzydliwie to oglada, same ruskie leza tam i patrza jak ich kraj morduje ludzi. Ta baba co wsiadla taka usmiechnieta powiedziala, ze jest z Rosji a jak on odpowiedzial, ze oni z Polski to nie wiedziala co ze soba zrobic tak jej mina zrzedla.
Obrzydliwe jest promowanie ruskich i akceptowanie ich obecnosci w jakikolwiek sposob czy rozmawianie z tymi smieciami ludzkimi i mordercami.
#twitch #ukraina #famemma
  • 15
@gsl7: mam wrazenie, ze mu mozg odebralo od tych palm i drineczkow albo po prostu nie umie w ogole tego mozgu uzywac i nie odroznia co wypada a co nie. Ale proponuje zglaszanie jego strima jezeli bedzie promowal lub ucieplal wizerunek ruskow. Parlament Europejski uznal rosje za panstwo terrorysteczne (co jest oczywista oczywistoscia) i jezeli on ich promuje to wspiera terroryzm. Na to nie ma miejsca ani na twitchu, ani yt
@gsl7: No bo mógł nie wiedzieć. Typ się dobrze #!$%@?, nie ma żadnej przegranej walki, potrafi mocno zadymić i prawdopodobnie czeka go walka o pas. Pisz do UFC i niech Dana White tłumaczy się wykopkowi dlaczego trzyma go w federacji, daje walki i popularność albo do rządu USA dlaczego nie jest objęty sankcjami
@Necron: mnie wlasnie martwi ze pewnie z tych doroslych widzow to jestem nieliczny ale juz mi sie nie podoba ogladanie tego i bede jedynie kontrolnie odpalal strima co jakis czas w celu zgloszenia kanalu jesli zobacze promowanie ruskow. Czlowiek odpala twitcha by sie zrelaksowac w sobotnie poludnie i jakis ruskich mordercow na wakacjach oglada. Wstyd jak chu.. przyznawac sie ze sie jest z tego kraju a oni jeszcze dumnie z usmieszkiem
@Necron: katarczycy a wlasciwie rzadzacy plus te firmy budowlane to tez totalne gowno chociaz uwazam ze i tak lepsi pomimo wszystko niz te zacofane ruskie scierwa przeszyte zlem, tępotą, alkoholizmem i obojetnoscia. Nic sie nie zmienili od II wojny sw. Zadnego postepu cywilizacyjnego.
@Necron: przez takie podejscie obojetne i to ze dobrzy ludzie sa tacy smiesznie wybaczajacy, miekkcy lub zobojetniali to zło i chora władza goruje na swiecie. Powinno sie wszystko robic by banowac chore ideologie, ludzi czy religie żądne władzy i kontroli nad ludzmi a nie zyc w swojej bance a potem sie obudzic z reka w nocniku... Mozna zaczac od wybrania odpowiedniej partii ktora zakaze tego i przestanie byc liberalnym gownem na
@gsl7: No ale ty się czepiasz jego tłumaczenia to Ci mówię, że nie zrobił sobie zdjęcia z typem który jest znany tylko i głównie z tego, że wspiera Kadyrowa. Jest znany z bycia dobrym zawodnikiem bez przegranej w rekordzie a do tego dobrym zadymiarzem. Śledząc profile federacji UFC w social mediach czy oglądając konferencje/gale nie dowiesz się tego. Trafił kolesia kolesia z UFC który jest dobrym zawodnikiem i jest na dobrej
@Necron: nigdy w zyciu, brzydze sie nimi rowniez. Problem jest taki, ze nie ma sla partii ktora jest warta mojego glosu xd zabralbym pare rzeczy z pisu, pare z ko, pare z lewicy i cos by z tego bylo fajnego. A tak wybieranie miedzy zlem a wiekszym zlem. Ale przynajmniej wiem, ze w wyborach prezydenckich bede na Tuska glosowal. Jedyny sposrod beznadziei ktory moze bedzie znosny