Wpis z mikrobloga

  • 8
Wytłumaczy mi ktoś jak to jest możliwe, że w 2022 roku na portalu z tyloma użytkownikami, w oficjalnej aplikacji na Androida linki są nieklikalne? XDD

Zastanawiam się od kilku miesięcy i nie mogę do żadnego sensownego wniosku dojść XDD

#justwykopthings #wykop #android #kiciochpyta
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Android
  • 0
@BooB w Wykopie Mobilnym mam limit czegoś tam i po zalogowaniu nie mogę nawet odświeżyć wpisów, o dziwo miałem tak na innym urządzeniu też. Więc olałem i siedzę jak gamoń na oficjalnej XD
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Veuch: no niestety, jeśli za dużo masz akcji na tych nieoficjalnych aplikacjach - zapytań w krótkim czasie, to API wykopu robi czasowego bana, przynajmniej jakiś czas temu tak było, ale sam już dawno tego nie uświadczyłem.
  • Odpowiedz
via Android
  • 1
@BooB miałem tak na telefonie z roboty i miałem identycznie na moim, w odstępie kilku miesięcy, no i z tej apki nie robiłem żadnych akcji poza zalogowaniem się. No nic, bardziej byłem ciekaw jak możliwe jest, że nie da się klikać w odnośniki w apce portalu o odnośnikach XDDD
Przecież to farsa, sam robiłem w mobilnych przez chwilkę to rozumiem, że to wszystko zawsze trwa, ale no klikanie linków... to już
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
@Veuch: panie, to że ten portal w ogóle działa to jest już sukces, oczywiście dziś o 14 serwery będą leżeć itd, a Ty liczysz się ktoś oficjalną apka się będzie przejmował? ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
via Android
  • 1
@BooB wiesz, nie od dzisiaj tutaj jestem, ale zawsze mnie potrafi ekipa z Poznania zadziwić ( )
Git, ale dziękuję, wrócę do tematu innych apek, bo tutaj już też mnie męczy wszystko ¯_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@BooB: oooooo, działa, działa XD

Dzięki, Mordko, sam bym się nie zabrał za to, a tu już działa elegaanckooo, dzięki XD
  • Odpowiedz