Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
Takie dwie kolumny podarował mi znajomy. Jak mnie zapewnił przez 10-12 lat kilka razy włączył sobie na nich muzykę w garażu, a ostatnie 5 nie włączał ich w ogóle. Za darmo to dobra cena, a w dodatku obie działają. Są na układach TDA 7296 i mają zwrotnice z żarówką. Czy teraz też robi się kolumny na tych układach i z żarówkami? Jaka to jest półka w skali #audiovoodoo? Tak się składa, że mam kolumnę Yamaha DXR10 i sobie robię porównanie ;) #elektronika
Jonn - Takie dwie kolumny podarował mi znajomy. Jak mnie zapewnił przez 10-12 lat kil...

źródło: comment_1669454620M3nHNMwAMQe0sTkiSLj0QM.jpg

Pobierz
  • 8
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Jonn: Takie pytanie od laika: po co ta żarówka? Bo, jak dobrze rozumiem, nie widać jej świecenia na zewnątrz?
@Jonn: miałem iny model dawno temu i przy wysterowaniu >90% czyli na granicy wydolnosći kolumn, światło tej zarówki jest widoczne jako podswietlenie z otworów bass-reflex. Nie wiem czy w Twoim modelu tak jest, ale pamiętam zdziwienie moje i kolegi gdy #!$%@?śmy niemal na maksa volume na wzmaku i widzimy jasność zza kolumn ustawionych w kierunku publiki. myśleliśmy ze zaczęły się palić i to poświata od płomieni