Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@SEBZER: szlaki kupieckie dla merchantów (pływasz przez przystanie i kupujesz/sprzedajesz towary) lub jest taki myk na zbieraczach złota, że jak się sprężysz to z 100k lub więcej w godzinę zarobisz.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@SEBZER: Możemy wspólnie popływać, tylko nie wiem kiedy bo ciężko z czasem u mnie. Napisz mi swój nick z SoT to cię dodam i będę pisał jak znajdę czas ( )
@SEBZER: Robisz forty solo? ( ͡º ͜ʖ͡º) Nieźle.

Grając solo dużo nie zarobisz - ale najbezpieczniejszą i dość intratną opcją (oprócz tego co napisał kolega wyżej) jest według mnie robienie dla merchantów zadań z zaginionym ładunkiem. Nie są to super kokosy, ale praktycznie przez cały czas trwania rejsu jesteś na statku, dopiero na koniec musisz zejść pod wodę żeby pozbierać ładunek i wylootować zatopiony statek. Jest
na discordzie Sea of Thieves Poland


@Ucho1899: Próbowałem, wchodziłem na kanał ,,szukam załogi" czy jakoś tak i siedziałem całe dnie tylko po to by jakieś dziecko bez mutacji dołączyło albo jakiś typ który się pyta ile mam godzin a na odpowiedź 20 sę rozłącza xD

Poza tym tam wszyscy chcą tylko pvp cały czas robić...
@SEBZER: napisz ogłoszenie na tekstowym kanale "szukam załogi" czego i kogo szukasz i od razu jakie masz doświadczenie. Sam lubiłem kiedyś pomagać początkującym i z tego co widze nadal sie tam jakos dogadują. Ja też zwykle piszę w wymaganiach że 18+ lub przynajmniej po mutacji ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Teraz masz dobry czas, bo większość spoconych gości jest zajęta grindowaniem w nowym trybie pvp, więc możesz z