Wpis z mikrobloga

T-Phony widze na Allegro juz od 850 zlotych. Jako, ze to w ogole weszlo przed chwila, to nie moze to byc mocno ściorchany sprzet. Gdybym mial dzieci, to bym przytrenowal asertywnosc do "po nowym roku", tak do polowy nawet stycznia i kto wie czy nawet za 6 stowek nie daloby sie kupic. To i tak bardzo duzo, jak na telefon bez wymiennej baterii (zreszta lazdy inny. To jest tylko telefon z aparatem i patologia z internetu), ale jednak mniej nie to tysiac sto.Taka propozycja wychowawcza ode mnie. #technologia #swieta #tmobile #tphone
  • 6
@Poludnik20: no i - jak dla mnie - podstawowa rzecz to pierwsze nagrywki wideo z tego telefonu na You Tube. Bo jak widze to nieraz jest tak, ze telefonem za 2000 ludzie robia gorsze zdjecia niz telefonem za 40 zlotych (Samsung G360T), a wodeo nawet jesli jest robione w sloneczny dzien nagrywane pokazuje niedoskonalosci najlepiej. Wg mnie.
@mamFAJNYnick: nie wiem. Sorry, że z taką odpowiedzią Pana wywołuje, ale zalezy mi by Pan wiedział, że nie zignorowałem. Wydaje mi się, że to nie ma specjalnie związku. Sprawa na osobę na którą była umowa ląduje w windykacji. Tam też jest chyba tak, że po 1-2 ratach można zapłacić całość. Ale wiążą trochę to fakt.