Wpis z mikrobloga

UWAGA, ACHTUNG, WARNING!

Przygotujcie się na kolejną edycję wahadła normika, kiedyś gadali, że ubiór i buty są bardzo ważne. Narracja jednak powoli się zmienia (zobaczcie ile plusów). Niedługo będą mówić że ubranie i buty nie mają znaczenia, a takie jak ze zdjęcia są super.
Słuchanie normictwa = chodzenie w lutym boso.

#przegryw #blackpill
LajfIsBjutiful - UWAGA, ACHTUNG, WARNING!

Przygotujcie się na kolejną edycję wahad...

źródło: comment_1669450712BVoAZgO4kdEeyLMiUbeduB.jpg

Pobierz
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@LajfIsBjutiful: w takich butach nie chodzi nikt inny prócz 40 letnich Darków których nikt nie nauczył jak się ubrać przez całe życie a jeśli chodzi o młodych to nawet mijane ultraprzegrywy na ulicy mają jakieś zwykłe sportowe buty a nie to coś z picrel.
  • Odpowiedz
@LajfIsBjutiful:

Odwieczna beka z ludzi którzy mają obsesję na temat tych ubrań i wkręcają przegrywom że brzydką mordę i niski wzrost są wstanie nadrobić odpowiednim ubiorem.
  • Odpowiedz
Przygotujcie się na kolejną edycję wahadła normika, kiedyś gadali, że ubiór i buty są bardzo ważne. Narracja jednak powoli się zmienia (zobaczcie ile plusów). Niedługo będą mówić że ubranie i buty nie mają znaczenia, a takie jak ze zdjęcia są super.


@LajfIsBjutiful:

Mnie się wydaje kolego, że masz trudności komunikacyjne. Cały tamten wątek to było ciśnięcie po OPie, który chciał takie gónwa kupić (albo trolował).
  • Odpowiedz
Czy ktoś może mi wyjaśnić co jest złego w tych butach? Sam kiedyś takie miałem i wydawały mi się ok ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz