Wpis z mikrobloga

Ile trzeba mieć cm. w łapie by wzbudzać tak zwany szacun na mieście, u innych samców, bo wiadomo że samice to mają #!$%@? w to ile kto ma w łapie i tylko wzrost i morda się liczy. (dla wzrostu załóżmy 187cm.)
#mirkokoksy #mirkokoksy #silownia

Ile trzeba mieć cm. w łapie.

  • 35cm. 6.8% (10)
  • 38cm. 1.4% (2)
  • 40cm. 10.3% (15)
  • 41cm. 3.4% (5)
  • 42cm. 10.3% (15)
  • 43cm. 5.5% (8)
  • 44cm. 4.1% (6)
  • 45cm. (Ostrożnie!) 58.2% (85)

Oddanych głosów: 146

  • 21
  • Odpowiedz
tak zwany szacun na mieście, u innych samców


@Kapitan_dpa: Wielkość łapy niema znaczenia :D Im jesteś większy tym mniejsi próbują udowodnić że Tobie dadzą radę. Lepiej weź jakieś sporty walki, raz komuś dasz w ryj na dzielni i masz spokój na lata :)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Kapitan_dpa: powiem tak, widac jak masz koszulkę dobrze opieta na bicku, mojej rozowej sie podoba i co jakiś czas próbuje objąć rękami ale troche brakuje xD. Niestety od dłuższego czasu stoi i więcej niz 43,5 nie miałem, przynajmniej sobie nie przypominam. Teraz testuje nowe ćwiczenia I może ruszy.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Kapitan_dpa: no własne klatę mam małą, troche odstaje, ramiona już lepiej ale też jeszcze do poprawy. Gen? Kiedyś ważyłem poniżej 80kg i miałem poniżej 35 cm w bicku. Ciężki trening, trzymanie w miarę michy i nie odpuszczanie i do zrobienia.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@thewickerman88: no znowu ja teraz pracuje nad plecami, a szczególnie nad kapturami bo dają dużo do ogólnego wyglądu. Zbyt szerokich pleców nie chce, w tym roku i tak połowa koszuli poszła do odstawki bo są już za ciasne ().
  • Odpowiedz