Wpis z mikrobloga

Mirki,różowa pracuje na stacji paliw.1wrzesnia przyjechał Gruzin i ukradł paliwo więc ona zgłosiła to na policję,po czym policja przyjechała,spisali jej dane,dostali nagranie z kradzieży i odjechali,a w innym czasie ten Gruzin ukradł Paliwo 300km dalej i zrobił coś jeszcze( chcą go za to zamknąć).
Policja w tamtym województwie wpisując numer rejestracyjny tego auta którym ukradziono paliwo zauważyli, że moja różowa była wpisana jako wylegitymowana w sprawie tego auta i teraz najlepsze tamci policjanci napisali notatkę, ze ona "KIERUJACA POJAZDEM -///- -/// "- I ,że ZOSTALA WYLEGITYMOWANA W TYM AUCIE " I chcieli chyba ja zrobic winna bo tego Gruzina nie moga znaleźć xD
I teraz całe szczęście,że na stacji są kamery i jej szef ma potwierdzenie zgloszenia i różowa jako zglaszajaca. I Teraz jakby tak pomyśleć gdyby nie było kamer itp to jak tu teraz udowodnić, że nie jechałeś w żadnym aucie skoro oni sobie tak wpisali xD
A co najlepsze jak narzeczona na przesłuchaniu chciała żeby pokazali jej nagranie z kamerki na mundurze jak ja legitymuje to krawężnik powiedział,że " MYSLI SCHEMATAMI " XD
Policja #!$%@? Cie za coś czego nie zrobiłeś tylko dlatego ,że nie potrafią dopełnić starannie swoich obowiązków i chcą jak najszybciej zamknąć sprawę i szukają jelenia xD

Ja rozumiem,że wielu z nich ledwo skończyło podstawówkę i średnie zaoczne ,ale żeby pomylić kogoś kto zgłasza przestępstwo z kimś kto je popełnia to spora przesada...


Jak tu żyć w tym kraju z Gównolitu i trytytki kiedy krawężniki nie potrafią nic więcej niż wypisać mandat za brak maseczki .... masakra

I teraz pytanie , gdzie możemy zgłosić skargę na tych ludzi którzy nie dopełnili swoich kompetencji lub co jeszcze możemy zrobić aby zrobić im jak najbardziej pod górkę.

#polska #policja #milicja #pytanie #pytaniedoeksperta #corobic #prawo #poradyprawne
  • 2