Wpis z mikrobloga

JASNY UJ, ALE AFERA. BRAKING NEWS WŁAŚCIWIE!
https://www.youtube.com/watch?v=sExXvxL0NRI&t=28s
Łysy szpieg przyniósł Kapłanowi hiobowe wieści: Bałemba spiskuje przeciwko Miśkowi. Dvpę mu obrabia zamiejscowo. Że niby przez niego Diabeł(!) przemawia. Tak tak, to co mówi Woźnicki, to tak na prawdę mówi diabeł. Tako rzecze Elvis przedsoborowców - Bałemba. Wobec czego opętany Woźnicki, nakazuje sekcie porzucenie go i bezzwłoczną ewakuację do innych Didżejów prawdziwej wiary. Ze szczególnym uwzględnieniem jego ekscelencji Bałemby.

I teraz Czcigodni, pomyślcie o pani Dorocie. Jaki ta kobiecina musi mieć mindfuck. Przecież po takim oświadczeniu, w głowie tej niewiasty procesory osiągnęły maksymalną temperaturę, i generalnie critical error i niebieska plansza. Jak traktować to co rzekł Kapłan? Czy to juz koniec? Czy to w ogóle mówił Kapłan, czy Diabeł? Czy może jednak znowu Ksiądz się zgrywa, w związku normalną u niego huśtawką nastroju?

To be continued (miejmy nadzieję).

#wroniecka9
  • 7
@sypiam_w_zsypie: ja myślę na ten sposób: Misiowi się kończą pomysły na ochrzanianie malutkiego warzywniaka pytaj czy na Mszy Świętej był ktoś poza kaplonem, penesem i ćcigodna Dorotą. A Ochrzan taki solidny przedsoborowy im się należy a tak to cokolwiek zrobią można ich opieprzyc. Przyjdą źle, nie przyjdą też źle. Ciężkie życie mają nasi milusińscy ćcigodni. Na swój sposób szkoda mi naszego ukochanego uniwersum. Brak dymów w centrum miasta i w samym