Wpis z mikrobloga

Do ilu przeobionych godzin warto brać monitor powystawowy?

Kupiłem ten w promocji za 350zł z odbirem w sklepie. Ale dzisiaj dostalem telefon od pana z media, ze maja tylko powystawowy. Pracuje chyba na okrągło(czyli w nocy też?) gdzieś od września i ma też niby jakieś ryski.

Zastanawiam sie czy brać.
Dodam ze pójść i zobaczyć to nie jest takie hop siup, bo sklep jest 40min drogi ode mnie (dlatego facet z media do mnie dzwonił)

#monitory #pcmasterrace #komputery #it #informatyka
  • 6
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@essos: typie wystawowy to jest wygrzany i wypalony- nie sprzedadzą ci "wystawowego" co działał jeden dzień na po wyjęciu z pudełka, tylko jakiegoś jebla co rypał 24/7, janusze macały guziki i go obracały żeby zobaczyć jakie ma złącza.
typie wystawowy to jest wygrzany i wypalony- nie sprzedadzą ci "wystawowego" co działał jeden dzień na po wyjęciu z pudełka, tylko jakiegoś jebla co rypał 24/7, janusze macały guziki i go obracały żeby zobaczyć jakie ma złącza.


@tellet: Czemu nazywasz mnie typem, zeby mnie obrazić, zamiast napisać, "Panie wykopku"?
Monitor 350, benzyna 100, twój czas 100, no i wychodzi, że za tyle można prawie dostać nowy...


@mamnatopapiery: Poujechałbym busem i chyba jakieś 30zł by wyszło. Zakładam że w tym czasie nic bym nie zarobił, albo ewentualnie z 50zł