Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
@kodecss: ogólnie jest plan podświetlenia tego. Plecak odstaje od ściany 2 cm, więc aż się prosi by tam zamontować ledy;)
@ExtraPensja: za każdym razem jest ból jak się wydaje, ale cieszy oko :)
@m4competition: oho, pierwszy co decyduje co kto może sobie kupić i co ma się mu podobać ;)
@ZSXTC: ... XD
@Adr14n_: zdjęcia z telefonu wyglądają jak kupa, na żywo prezentuje się lepiej.
@qtax:
@qtax: Moim zdaniem Mirek jak i wielu starszych których złapała moda na lego są po prostu za starzy i nie umieją się bawić dlatego traktują to jak swego rodzaju modelarstwo

Większość myśle byłaby za głupia żeby zbudować coś z klocków na własna rękę xd Nie mówiąc o modelarstwie xD
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@betterbeworthit: spokojnie, mam patenty na odkurzanie tych #!$%@?ów :)
@pazdzioch564: jeśli chodzi o frajdę to najfajniej składało się pierwszy model, czyli Porsche (największa ekscytacja była), jeśli chodzi o wygląd mi się podoba Bugatti, a jeśli chodzi o trudność to Lamborghini i Ferrari na tym samym poziomie.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@arrived: no porsze wygląda najbiedniej, bo ma sporo dziur w karoserii, ale miło na nie patrzeć :) Tym bardziej, że niektórzy plują sobie w brodę, że go nie kupili jak było poniżej 1000 zł. Teraz nie wiem czy za 1500 dostaniesz używkę ;/
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@smokingcat: jak będziesz oddawać, to pamiętaj o mnie!!!!
Możesz powiesić na ścianie bez plexy, wtedy wystarczy kółek z wkrętem a bezpieczniej będzie wkręt haczykowaty i znaleźć miejsce gdzie może ten wkręt się zaczepić ;)