Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko166
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
berrek
berrek

berrek

Dołączył 6 lat i 2 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 210
  • Znaleziska 13
  • Mikroblog 197
  • Obserwujący 0
  • Obserwowane 6
Setivar
Setivar
08.06.2026, 17:28:57
  • 0
Jutro o 16 Nintendo Direct,jakie macie oczekiwania ? #nintendoswitch #nintendoswitch2 #nintendo
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

berrek
berrek
berrek 08.06.2026, 17:37:39 via Android
  • 7
@Setivar: Update do NS2 dla Wiedźmina.
  • Odpowiedz
zmarnowany_czas
zmarnowany_czas
zmarnowany_czas
09.05.2026, 13:18:29
  • 2
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 23
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

berrek
berrek
berrek 09.05.2026, 16:05:08 via Android
  • 1
@zmarnowany_czas: Mój 7 letni syn najwięcej spędził na NS1 na yoshi crafted world, teenage mutant ninja turtles shredder's revenge, SpongeBob SquarePants The Cosmic Shake, Lego Undercover, Kirby genialne dla dziecka, w coopie Mario 3d i wonder, zdecydowanie odradzam donkey Kinga - dla 6 latka
  • Odpowiedz
berrek
berrek
berrek 01.03.2026, 18:14:14
  • 1
#mecz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

berrek
berrek
berrek 08.02.2026, 20:26:38
  • 0
#mecz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

kukurydzapomidor
kukurydzapomidor
04.02.2025, 18:51:30
  • 1
#komputery #konsole #gry #ps5 #xbox #steam #gorzkiezale

Zrobiłem się już całkiem za stary na gry (lvl 33), czy to po prostu gry zrobiły się nudne, mało innowacyjne i wtórne ? A może chodzi o to że, to wszystko już było ?

Niby tyle tytułów jest na pierwszy rzut oka ciekawych, a ostatecznie okazuje się, że po 2h gry muszę
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

berrek
berrek
berrek 05.02.2025, 04:30:02 via Android
  • 0
@kukurydzapomidor kup nintendo. 44 lata , przez ostatnie 10 praktycznie nie grałem, jedynie Wiedźmin,.którego przejście zajęło mi w sumie ponad dwa lata, bardzo okazyjnie jakasf FIFA. W październiku kupiłem nintendo i nie ma dnia bez gry. Ogromną zaletą jest to że gra włącza się w kilka sekund jak chcesz pograć i równie szybko wyłącza. Można się pobawić jak masz wolne dosłownie 15 minut.szczerze polecam, nie sądziłem że będę miał kiedykolwiek jeszcze
  • Odpowiedz
mirko_anonim
mirko_anonim
06.01.2025, 09:55:55
  • 5
✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Mam dosyć jeżdżenia starym autem. Raz po raz u mechanika, tu stuki, tu maglownica, tu hamulce do wymiany. Kolejnego używanego też nie chce brać bo to zawsze ruletka i inwestycja w bliższej lub dalszej perspektywie.

Chciałbym raz w życiu pojeździć czymś nowym, od początku w moich rękach a nie 'po kimś'. Ot taka zachcianka.
Nie ukrywam - budżetu nie mam sporego ale wymagań też raczej nie.

Coś
  • 26
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

berrek
berrek
berrek 06.01.2025, 18:19:43 via Android
  • 0
@mirko_anonim
Vitara 1.4 boosterjet mild hybryd.
Jak cię wnętrze plastikowe nie przerazi to ultra bezawaryjną konstrukcja i uczciwy silnik . 4 cylindry co w tej cenie nie jest częste. W środku przestarzały i analogowy ale np dla mnie to zaleta
  • Odpowiedz

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 27.03.2026

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 20.04.2020

    Gadżeciarz

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking