Wpis z mikrobloga

@Soczi: @GrayBlacksmith: @gruba-ryba: dokładnie o to samo miałem pytać, na co to się trzyma i co jest podstawką ( ͡° ͜ʖ ͡°)

wygląda na kawałek pomalowanego drewna przytwierdzonego do ściany na kołek, ale jak trzyma lego nie wiem. Osobiście bym chyba dodał kilka mocnych magnesów do samej podstawki, a drugie jakoś zmontował w samym lego, poświęcając kilka zapasowych klocków
@arrived: kurde z 3-4 lata temu. Chyba 900 zł zapłaciłem.
@Charlie_pl: @Strzalka: na tym zdjęciu tak wygląda. Jest ciemniejszy od samego modelu, ale tu faktycznie wygląda jak czerwień. Więcej zdjęć wcześniej wrzucałem.
@prsliwa: dzięki, jak malowałem ścianę to nawet mi przez myśl nie przeszło, że kiedyś tam zawisną modele za 6k zł :D
@kiecazpieca: dzięki, mnie też się spodobało jak to zobaczyłem w internecie pierwszy raz.
@Soczi: Uzywam pedzelkow, odkurzaczy ale w srodku nie tak latwo wypedzlowac kurz. ( ͡° ͜ʖ ͡° )*:Zawsze znajdzie jakas dziure przez ktora wleci w njedostepne miejsca. Ale kolekcja mistrzowska. Ech, gdybym tylko umial w kąkutery
Po co kupować klocki żeby złożyć je raz i powiesić? Przecież 90% zabawy jest w budowaniu własnych konstrukcji z części które się ma. Może byś jakiś żuraw zrobił albo wywrotkę?
via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
@kodecss: ogólnie jest plan podświetlenia tego. Plecak odstaje od ściany 2 cm, więc aż się prosi by tam zamontować ledy;)
@ExtraPensja: za każdym razem jest ból jak się wydaje, ale cieszy oko :)
@m4competition: oho, pierwszy co decyduje co kto może sobie kupić i co ma się mu podobać ;)
@ZSXTC: ... XD
@Adr14n_: zdjęcia z telefonu wyglądają jak kupa, na żywo prezentuje się lepiej.
@qtax:
@qtax: Moim zdaniem Mirek jak i wielu starszych których złapała moda na lego są po prostu za starzy i nie umieją się bawić dlatego traktują to jak swego rodzaju modelarstwo

Większość myśle byłaby za głupia żeby zbudować coś z klocków na własna rękę xd Nie mówiąc o modelarstwie xD
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@betterbeworthit: spokojnie, mam patenty na odkurzanie tych #!$%@?ów :)
@pazdzioch564: jeśli chodzi o frajdę to najfajniej składało się pierwszy model, czyli Porsche (największa ekscytacja była), jeśli chodzi o wygląd mi się podoba Bugatti, a jeśli chodzi o trudność to Lamborghini i Ferrari na tym samym poziomie.