Wpis z mikrobloga

@elgov: @Cinos: rucha nas korpo z tym że polskie a nie zagraniczne, Orlen dostarcza paliwo na polskim rynku dla BP i Shell. Orlenik miałby normalne ceny to i konkurencja by się dostosowała, po co mają sprzedawać teraz taniej? Orlen gra pierwsze skrzypce, będąc właścicielem rafinerii, zresztą spółki skarbu państwa dbają o obywateli a nie swoje zyski, Jaruś tak powiedział a on by nas nie okłamał prawda?
@TurboTur: o #!$%@? obrońca korpo xDDD
Typie po co Orlen ma obnizać skoro nie ma konkurencji w kraju? To firma jak każda inna, liczysz na to że skoro skarb państwa ma tam udziały to będzie rozdawać Polakom paliwo za darmo?
@Cinos: Wczoraj kupiłem 1500 litrów oleju napędowego po 6.99 i to B0 a nie B7. Na stacji zwykła B7 po 7.85 - więc widać jak Obajtek nas rucha w dupę na zwykłych marżach na stacjach. A firma od której kupiłem i tak się zaopatruje w Orlenie - jak wszystkie zresztą.
@elgov:

rucha nas korpo z tym że polskie a nie zagraniczne

o #!$%@? obrońca korpo xDDD


śmieszny masz tok myślenia, chyba że zapomniałeś o czym czytałeś wcześniej docierając do końca mojego krótkiego wywodu xD

spółki skarbu państwa dbają o obywateli a nie swoje zyski, Jaruś tak powiedział a on by nas nie okłamał prawda?

liczysz na to że skoro skarb państwa ma tam udziały to będzie rozdawać Polakom paliwo za darmo?
@elgov: Kolejny raz od kilku dni widzę cię na tagach #orlen / #paliwo. Przejrzałem twój profil i mam pytanie, tobie ktoś płaci za tą krucjatę przeciwko innym stacjom? Ciągnie krypto pisowcem, niby "nie jestem za Orlenem ale...", podobny schemat "nie jestem onucą ale..."