Wpis z mikrobloga

@Crankees: Nie wiem gościu jesteś odklejony czy jak, bo nie rozumiem jak możesz mieć takie puste myślenie, to że ktoś nie śledzi na bieżąco co się dzieje to nie znaczy że nie może wejść raz na tydzień czy na dwa tygodnie zobaczyć czy coś nowego się dzieje, no bez przesady jak chcecie się wypowiadać to przynajmniej na poziomie, bo ja tu patrzę i 3/4 tych komentarzy mogę obalić argumentami, bez zbytniego
@starskaj: #!$%@?ć to możesz gnój z obory a nie mnie, to po 1 po 2 nie bronie go tylko tworzę pewien materiał który fajnie pokaże mentalność wykopu oraz dementuje kłamstwa, ale powiem ci że naprawdę fajnie się zaprezentowałeś wykop będzie dumny
@adixv22: Problem w tym, że Japczan mówił, że on nie wchodzi na wykop. Że był tu jedynie na początku jak założyli stronę.

@textr: Gorzej ci coś? Gdzie ja się do niego #!$%@?? Pytam tylko czy serio od początku istnienia wykopu są zielonki. Słabo u ciebie z rozumowaniem.

@susyko: W sumie nie pomyślałem, żeby sprawdzić daty założenia wykopu. 2005. Japczan miał w tym roku gdzieś może z 9-10 lat. Nie
@susyko: No imo słowa "jak strona powstała" czy coś w tym stylu dla mnie wyraźnie znaczy, że chodzi o początki jej działalności. Chyba, że na początku wykop zajmował się czymś innym. Coś jak FB na początku (te ocenianie innych studentów).
@susyko: No właśnie też nie uważam, żeby nie siedział tu na początku istnienia bo właśnie wtedy to był małym dzieciakiem, może i bez kompa. I nie wierzę też, że tak jak to powiedział nie przegląda wykopu.