Wpis z mikrobloga

Nitro: Czy jest ktoś kogo kiedyś wyzwałem, bo jest biedny? Dajcie przykłady.
Widz: No wtedy gdy powiedziałeś, że po taki hajs się nie schylasz. (Move)
Nitro: No tak, ale ja wtedy mu odpowiedziałem na zaczepkę.

Jprdl. Przecież ktoś dał mu ewidentnie przykład, a ten już się tłumaczy. Miałem napisać o tym przykładzie co wyzywał adminów w GTA:O, że mógłby całą jego wioskę wykupić, ale niestety czat tylko dla subów.

#famemma #boxdel #nitro #nitrozyniak
  • 18
@matispidi: wiesz co to jest ironia czy nie uczyli cię tego? Macie takie denne argumenciki że właśnie następuje wasza destrukcja w tym wątku, a więc przejdźmy do konkretów, po 1 sam sobie wytłumaczyłeś że wiesz tylko o nitrze z wykopu, który wrzuca tylko przeciwne argumenty żadnych pozytywnych, po 2 tak jak mówiłem ironia chłopie ironia, nie dacie rady się przebić skoro, powtarzając mało mocne i tak naprawdę nic nieznaczące argumenty.
@Cztero0404: Teraz mój koleszko przejdę do twojej zagłady, otóż nitro powiedział że nie nazwał nikogo biednym, ale powiedział to w kontekście czystości, czyli że jest sytuacja bez spiny i nagle mówi do kogoś ty biedaku, no sory ale takiej sytuacji nie było, a co innego jak jakiś gościu mu mówi "#!$%@? ci w dupę" i wtedy mu odpowie że jest biedny czy coś w ten deseń, musicie się nauczyć rozumieć pewnego
@Cztero0404: Ale to ty robisz z siebie błazna, bo nie potrafisz mi odpowiedzieć, i przypomnę ci że to ty #!$%@? atakujesz dorosłego faceta, a jak ktoś atakuje ciebie to wyjeżdżasz do mnie z błaznem itp, więc mam nadzieję że na niesiesz poprawki, bo nazywaniem mnie błaznem i tym że to pisze ktoś z jego bliskim próbujesz uciec od postawionego argumentu, a ja nadal czekam bez odpowiedzi
@adixv22: Jesteś błaznem i właśnie to doskonale udowadniasz, nie próbuje uciec a zwracam uwagę na pewne rzeczy które najwidoczniej tobie się nie podobają bo trafiam w sam środek tarczy. Nie atakuje a wyrażam swoje zdanie jako opinia publiczna do czego mam swoje święte pełne prawo.
@matispidi: i co z tym, przecież to jest Twitter, nie wiem atakujesz go a nie wiesz jak działa nitro na Twitterze? No proszę cię, chyba każdy wie że te konto jest zrobione pod kontrowersje, z resztą tak samo jak działacie wy czyż nie? Używajmy trafnych argumentów a nie takich których możemy użyć, bo ja tak samo mogę wstawić screena jak wyzywają Sandrę że puściła się z Takefunem, i to jest tak
@adixv22 ja nikogo w tym temacie nie atakuje chlopie, ogarnij się bo odpisujesz jak obłąkany. Napisałeś o ironii odpisałem ci, że na tym nie polega ironia, to wymyśliłeś przykład że on tego nie pisał do widzów tylko konkretnej osoby (pewnie pod beczkę). Robię to dla ciebie i znajduje na szybko screena, że się mylisz. Teraz mi opowiadasz że mam wiedzieć jak Nitro zachowuje się na twitterze i o dymaniu jedgo żony. Mi
@Cztero0404: a nie pomyślałeś o tym że komuś może się nie podobać kłamstwo które rzucacie na tym wykopie? Co drugi wpis tutaj wchodzi w jakieś w ogóle powalone akcje, gdzie ludzie są w stanie napisać do kobiety że się puściła, rozumiesz? To mnie najbardziej #!$%@? że jednak jesteśmy ludzi, i jeśli faktycznie chcecie( nie chodzi mi tu o ciebie tylko teraz o ogół tego wykopu) to można zrobić to na inne
@matispidi: @matispidi:Widzę że ty nie rozumiesz mnie a ja ciebie, ty stoisz za drzwiami gdzie wpadają negatywy na Nitra, ja siedzę na streamach nie wszystkich ale na większości i widzę całość zajścia a nie to co ty czyli, urywek pocięty niczym w TVN który ma pokazać te piekielnie złe oblicze Sergiusza, no bez przesady nie możesz oceniać kogoś po jakimś urywku lub jego spisie na Twitterze, a jakbyś go śledził
@adixv22: I widzisz. Osobiście absolutnie w żadnym wypadku totalnie nie popieram atakowania komukolwiek dzieci i mieszania ich w jakiekolwiek konflikty ich rodziców ponieważ uważam, że jest to zwykłe #!$%@?ństwo bez względu na to kogo to dziecko by nie było, bo to tak jakby uderzać w dzieci lewgo bo chłop nie trafił karnego. Problem jest taki, że tutaj za to, że Nikoś jest atakowany jedyną winę ponoszą jego rodzice którzy stworzyli z
@Cztero0404 prostuje to co napisałeś u góry. Przeglądam ten tag codziennie od w #!$%@? czasu i nie przypominam sobie, żeby młody dostał jakimś wyzwiskiem. Atakowany i obrażany to był syn pewnego ytbera z piłką na czole, tutaj nikt złego słowa na Nikosia nie mówi, tylko na mleko. To po mleku cisną że jest #!$%@? i dziewczyna mu się z kumplem puściła, a on sobie dorobił ideologię że jego dziecko jest obrażane i