Wpis z mikrobloga

@Gollumus_Maximmus: zbieractwo jest prostsze i wydaje mi się, że mniej jest teraz tego do szukania. Reszta podobnie co w 2018.

Ja przez kruki i relikty nie zrobiłem platyny poprzednio, bo mnie takie coś nudzi xd
  • Odpowiedz
@Roniq: A daj Pan spokój. Jeszcze te kruki które trzeba wypatrzeć i znaleźć kąt to pół biedy ale te latające to ja prdl. Przy niektorych po 2 minuty rzucałem i nie mogłem trafić xd
  • Odpowiedz
@kCaloryfer: Może Ci to pomoże - ja sobie w ustawieniach włączyłem asystę celowania poprzez ruch padem (gyro aim). Defaultowo jest to dosyć ślamazarne, ale jak się podbije ustawienia to jest naprawdę bardzo wygodne. Polecam poeksperymentować z ustawieniami, bo to co jest na screenshocie to chyba troche za wysokie ustawienia, ja mam niższe ale nie mam jak teraz sprawdzić. W grze ruszasz delikatnie padem na boki i celownik podąża za ruchem, nie
greven - @kCaloryfer: Może Ci to pomoże - ja sobie w ustawieniach włączyłem asystę ce...

źródło: comment_1669364927ZfKFPobuYtLw8rCGw0hM78.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@kCaloryfer: Łatwo to przeoczyć bo jest w Accessibility Options, które zazwyczaj pomijam bo nie mam daltonizmu ani niczego takiego - IMO powinni to w opcjach ruchu po prostu dodać.
  • Odpowiedz