Wpis z mikrobloga

@pendzoncy_jez nieeee no gruba przesada xD To że nie jest ulubionym nie znaczy, że nią nie żyje. Oglądałem mnóstwo spotkań które komentował Szpaku i zawsze najlepiej wygląda w takich gdzie jest luz i nie ciąży na nim ciężar meczu. Jak może sobie pożartować, powspominać i pokrzyczeć, to słucha się go świetnie. Oczywiście jeśli nie jesteś typem kibica dla którego merytoryka przez 90 minut na komentarzu to konieczność. Jak trafia mu się fajny
@bartman09: wiem, że to dobry komentator, ale przez swój udział w kanale sportowym jest Wykopie chyba na cenzurowanym ;d no i czasami rzeczywiscie za mocno pajacuje, ale staram sie ich (komentatorów) oceniać tylko przez pryzmat meczy :P
@bartman09: Jesteś jednym z tych, co jak my plują w twarz to powie, ze deszcz pada. Szpakowski ma od lat #!$%@? na widzów. Wieczne pomyłki, zero przygotowania do meczów, darcie mordy w losowych momentach bez związku z grą. Będą go dożywotnio trzymać przy komentarzu bo się znajdzie banda januszy co im się nostalgia włączy. Nagrajcie sobie jego komentarz i puszczajcie przy każdym meczu - różnicy nie będzie żadnej, bo on i
@urojony_uzurpator: #!$%@? mnie obchodzi czy brazylijski obrońca to thiago silva, thiago sylwia czy nissan silvia XD

Jest Brazylia, jest Serbia i kopią sobie chłopaki, a Darek krzyczy OKAZJA i wszyscy się dobrze bawią, bo od tego jest mecz żeby się nim emocjonować.

Jak kogoś interesują te statystyki kto ma rekord w bramkach lewą nogą zza pola karnego w 1. połowie w dzień pełni księżyca to nie znaczy, że każdy ma się
@King_Thestias: srogo Ci się odkleiło coś, skoro uważasz, że fakt że mi Szpakowski jako komentator nie przeszkadza, potrafisz podciągnąć do polskiej mentalności i to, że dajemy się #!$%@?ć i robić w #!$%@? XDˣᴰ
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@bartman09: można mówić o szpaku co się chce, że czerstwy, nie śmieszny ciągle się myli - ale fakt taki ze pokoleniu 30+ to on będzie się zawsze kojarzył z komentowaniem ważnych meczy