Wpis z mikrobloga

Traktowanie z politowaniem, bo jesteś młodą babom. Zresztą nie musisz być młodą babom, wystarczy, że jesteś niżej. Tak myślę, bo mam tylko doświadczenie pierwszej opcji. Nic mnie tak nie wkur*w*ia jak poogarda i brak szacunku ludzi wyżej. Przychodzi taki Janusz biznesmen i będzie mówić, że sam pracował na swój sukces. Nie ludzie zapierda*la*acy pod nim, załatwiający wszystko co jest kręgosłupem całej dzialanosci. Tylko on z komputerkiem na wakacjach dający polecenia, nie znający się na niczym konkretnym. Nie ma równych szans musisz mieć wybujałe ego. Taki Elon "człowiek sukcesu" z bogatymi starymi. Pracuj 16h dziennie, robaku nie ważne czy masz potencjał intelektualny do pracowania samemu na siebie czy jesteś sprzątaczka. Osiągniesz po tym sukces. Czasem jak słucham ludzi, którzy mają swoją działalność i odnoszą sukcesy to myślę jak? Jak naprawdę niektórzy to taki dol intelektualny. Może to nie kwestia mądrości, tylko pewności. Nie chce mi się żyć. #depresja
  • 39
@V337: to patrz- chcesz kupić cukier - taki #!$%@? bo na kartki. chcesz buty- taki #!$%@? bo na kartki. chcesz wyjechac- taki #!$%@? bo komuna. i ty mi płaczesz że masz gorzej ( ͡° ͜ʖ ͡°). a o swojej firmie to mogłes poczytać u seneki
Na pewno mieliście łatwie


@V337: kolego, nie było internetu, o reklamie w tv możesz zapomniec. nie ma telefonów. i ty mi mówisz że kiedyś było łatwiej? ty zdajesz sobie sprawę że kiedyś nawet gumowców nie dało się normalnie kupić? ja nie mówię o byłych ubekach i dzieciach resortowych. znajdowanie klijenta to tylko z polecenia i #!$%@? uwaga, trzeba było być na daną godzinę bo nie było komórek i gadek typu, -