Wpis z mikrobloga

#wroclaw widze, że wyrabianie paszportów we Wrocławiu tylko w godzinach pracy x] duże kolejki teraz są? bo w środy z tego co widzę urząd do 18 to chyba się wyrobię po robocie
  • 8
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@pekak: to jest #!$%@? chłopie, wczoraj patrzyłem na stronie DUW po 19 wyskoczyło dosłownie 5 terminów na 7 grudnia. Pięć #!$%@? terminów online, gdzie w urzędzie jest kilkanaście okienek do obsługi. Innymi słowy masz stać jak bydło w kolejce, zamiast się zapisać jak człowiek, przyjść na konkretną godzinę i w pracy nie być chwilę, masz wziąć dzień wolny, namiot, kuchenkę gazową..
@pekak: byłem wczoraj bez niczego o 11:00. Wziąłem numerek, moja kolej była o 13:30. Załatwiłem i wyszedłem. Tylko koło 11:30 - 12:00 system przestał już wydawać numerki. Paszport będzie za tydzień. Wizyta raczej szybka i bezbolesna, ale kawa niesmaczna.
@Do_it: @let_it_be: wybrałem termin przez neta. Przyszedłem na konretną godzinę i byłem 10min złożyć wniosek. Z odbiorem to już cyrki niezłe. Aha. Okienek jest z 10 ale zawsze są dwa, Max trzy ;). Ale pracują do 16. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Powodzenia