Wpis z mikrobloga

Skromnie przypominam że Prawactwo oraz inni #!$%@?źdzcy Muska zrobili ze zwykłych pracowników Twittera, lewackich obiboków którzy nic nie robili, cały dzień popijali Pumpkin Spiced latte, oraz nieudaczników którzy nie dostaną nigdzie już roboty poza McDonald's.
Kompletnie nie znając ich, stwierdzili że ci ludzie zasłużyli na stratę pracy. A to wszystko tylko dlatego że to ich idol zwolnił tych ludzi.
Pamiętajcie o tym jak następnym razem prawactwo będzie narzekać na Sorosa/Schwaaba, że sami dali się ponieść propagandzie najbogatszego człowieka na ziemi i bez powodu zmieszali z błotem ludzi takich jak oni sami dla Bogacza którego wielbią. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#bekazprawakow #musk #neuropa
  • 43
  • Odpowiedz
@Balrog94 ostatni rok to mocne zawirowania. Mimo to sytuacja finansowa firmy jest niezła. Zobacz sobie jak rosły akcje wcześniej w porównaniu do innych firm automotive czy w ogóle
  • Odpowiedz
@tomszczyk: no konkretni ludzie, ale ludzie u władzy. to trochę sk*wysyństwo wyżywać się na bezdomnym, który może stracił hajs bo zachorował albo stracił pracę i nie miał jak zapłacić raty nazywając go leniem
  • Odpowiedz
@KochanekAdmina:

Zaraz wrócą, zawsze wracają. Tak jak przy aferze z PewDiePie i YouTube. Jakoś google nie zbankrutowało bo kilka firm się obraziło na kilka tygodni.


O kurde teraz to żeś pokazał kompletną niewiedzę o czym mówisz. Przecież po aferach z PewDiePie, na YT rozpoczęła się tak zwana "ADpokalipsa" i od tego czasu kanały na YT są demonetyzowane za byle co, a promowany jest głównie bardzo family-friendly content. Spłyciłeś jedną z największych
  • Odpowiedz
#!$%@? 7000 ludzie a firma dalej działa. Jak widać nie byli potrzebni.


@KochanekAdmina: Myślisz że to taka prosta sprawa #!$%@?ć firmę odejściem czy zwolnieniem jakiegoś pracownika? To nie jest takie hopaj siupaj, że zwalniasz "Senior faggotry manager" czy innego "Head rainbow censor" i firma się składa w tydzień ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@McWozniak No tak bo wśród nich nie było na pewno takich. Na pewno w korporacjach działy HR nie są obecnie zbyt duże i wcale nie ma z nimi problemów.

Musk nie powinien był w taki sposób rozpierdzielac firmy. Ma teraz problem. Natomiast fachowcy znajdą robotę i to całkiem szybko.

Dobry HR jest wart bardzo dużo. Niestety dobrych Hrowcow jest niewielu bo część do tej pracy się kompletnie nie nadaje. Howgh.
  • Odpowiedz
@Darth_Gohan:

No tak bo wśród nich nie było na pewno takich. Na pewno w korporacjach działy HR nie są obecnie zbyt duże i wcale nie ma z nimi problemów.


Po pierwsze nie napisałem że żadna ze zwolnionych osób nie była leniuszkiem, może ktoś był i się obijał to tysiące ludzi więc nie neguje tego. Przeraża mnie poprostu jak łatwo łykneli niektórzy propagandę że to same leniuchy, nieroby debile i "wrzody" których
  • Odpowiedz
@McWozniak Łyknęli i będą łykać bo pasują im do konceptu świata.

Tak powywalal na oślep patrząc z boku. Z drugiej strony nie pracuje tam i nie będę wydawał wyroków czy zrobił dobrze czy źle. Moim zdaniem za szybko wpadł żeby oceniać. Ważne że dostali odprawy i tyle.

Co do developerów. Też się zaczyna robić cyrk z tym bo część ludzi leci na dwa / trzy etaty a w żadnym nic nie robi.
  • Odpowiedz
@McWozniak: dodatkowo warto wspomnieć, że każdy idiotyzm Melona potrafią usprawiedliwić bo tO jEgO pIeNiąDze. Kompletnie ignorując fakt, że wielokrotnie oszukał inwestorów, a akcje Tesli spadły o 50% w rok xD


@maximilianan pytam poważnie: jakich inwestorów oszukał? Myślałem, że coś mnie ominęło, ale wygooglowałem i nic specjalnego nie znalazłem.
  • Odpowiedz