Wpis z mikrobloga

Wczoraj dowiedziałem się, że prezydent sam obniża podatki i że Trzaskowski zakazał Marszu Niepodległości. Widzę że od grzyba powoli zaczyna się kreować nową, całkowicie wymyśloną rzeczywistość.

#codziennykonfiarz 128/???

#bekazpisu #bekazkonfederacji #bekazprawakow #bekazkuca #urojeniaprawakoidalne #prawackalogika #shitwykopsays #neuropa #heheszki #trzaskowski #polityka #sorek
Pobierz D.....r - Wczoraj dowiedziałem się, że prezydent sam obniża podatki i że Trzaskowski ...
źródło: comment_1669286301Jg22jpDnkvCfQT0OlJ2xpf.jpg
  • 10
@Devhar: swoją drogą zawsze mnie śmieszą gospodarcze postulaty w kampaniach prezydenckich i ogólnie kreowanie, jakby miał kompetencje równe rządowi i władzy ustawodawczej. Prezydent może co najwyżej temperować rząd i sejm, o ile jest w opozycji, ale obiecywanie reform i wielkich inicjatyw to tylko #!$%@? pod wybory, bo prezydent bez poparcia pozostałych władz gówno może.
@Devhar: Muszą wypierać prawdę, naginać, manipulować, robić fikołki, inaczej doszłoby do ich mózgu, że przez te wszystkie lata dali się omamić, co mogłoby ich dobić psychicznie.

Taka podświadoma obrona, jak u niektórych wytworzenie drugiej osobowości przez mózg, by nie dostać jebla przez traume która wydarzyła się w przeszłości