Wpis z mikrobloga

Witam. Mam tu oto takie #rozdajo pierścionek z diamentami i perłą w złocie 585:) rozmiar na życzenie. Co trzba zrobić? Nic! Ale co można ? Otóż proszę o zagłosowanie na lokalizację #paczkomaty w mojej okolicy [https://bliskociebie.inpost.pl/blisko-ciebie/glosuj-na-miejsce#53.221624,22.952191] oraz można polubić moją stronę na FB.no i trzeba zapulsować ;] Wybór 1 grudnia przez #mirkolos Zielonki niestety dziękuję. Zapraszam do zabawy:) #sebsjewellery #rozdajo #rozdajozadarmo #rozowepaski #niebieskiepaski #bizuteria #jubilerstwo #zloto #inpost #zadarmo
darkinvaider - Witam. Mam tu oto takie #rozdajo pierścionek z diamentami i perłą w zł...

źródło: comment_166927984766dbBPSZzpcztwwp7Gapmf.jpg

Pobierz
  • 182
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
Polecam mireczka! Sam brałem od niego pierścionek zaręczynowy dla mojej (od 5 miesięcy) żony i jest nim zachwycona za każdym razem gdy na niego patrzy!

Oczywiście zagłosowane - ja już mam swój paczkomat blisko siebie :D
@bylembordo: Walczyłem, nawet druknąłem specjalne ulotki które sam zrobiłem i wrzucałem do skrzynek :P
Ale koniec końców zanim dobrze się rozkręciłem to okazało się że sami dali... nawet mnie to zaskoczyło bo kawałek w innym miejscu, ale nadal ok i bez żadnego zbierania punktów.