Wpis z mikrobloga

182 216,70 - 6,31 = 182 210,39

Znowu czystsze powietrze ( ͡ ͜ʖ ͡)

Dzisiaj symbolicznie i baaaardzo późno, wystartowałem o 6:20 ¯_(ツ)_/¯ ale zaspało mi się "nieco" po tym, jak wypuszczałem kota o 4:10. Trzeba było wtedy pobiec, ale jakoś nie chciało mi się ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Cieplutko, 1°C - niepotrzebnie brałem czapkę i rękawiczki ale jakoś byłem nastawiony na zimno.

Nadal trochę kicham, prycham i kaszlę, ale już chyba wychodzę na prostą (ʘʘ)

Miłego!

#sztafeta #enronczlapie #biegajzwykopem #bieganie #ruszkrakow
enron - 182 216,70 - 6,31 = 182 210,39

Znowu czystsze powietrze (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■) 

Dzisi...

źródło: comment_1669271361LfRpNzwUpIo3d6mfUAKhcY.jpg

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • 0
@enron: podziwiam godziny. Ja rano tylko w sobotę tak około 8. W tygodniu pracuję od rana więc biegam wieczorem


@awiner: mi z kolei wieczorem by się nie chciało, zbyt wielkiego lenia mam ( ͡° ͜ʖ ͡°) No i wieczór to czas na netflixa i winko z żoną ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz
  • 0
@enron: ja mam wybrane dni w które różowa wstaje o 5 bo musi do biura jechać. Wtedy się wcześniej kładzie a netflix samemu to nie to


@awiner: No w takiej sytuacji to faktycznie w sam raz - choć i tak u mnie wieczorem ciężko o motywację. Już nie mówiąc o tym, że zwykłem biegać na czczo ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@enron: ranno też na czczo biegam a wieczorem to staram się nie jeść minimum godzinę przed bieganiem i raczej lekka kolacja. Największy minus jest taki, że po bieganiu z godzinę jeszcze nie ma opcji zasnąć.
  • Odpowiedz
@enron: ja mam wybrane dni w które różowa wstaje o 5 bo musi do biura jechać. Wtedy się wcześniej kładzie a netflix samemu to nie to


@Cernold: no bieganie ni diabła się nie opłaca, żeby schuść ( ͡° ͜ʖ ͡°) Głupie to strasznie, tym gorzej że po bieganiu człowiek ma ochotę coś dobrego wszamać xD

Pewnie dlatego od 8 lat - czyli od kiedy
  • Odpowiedz