Wpis z mikrobloga

Chwilę po premierze testowałem BFa 2042 i był oczywiście, okropny.. Szybko skasowałem, jeszcze szybciej o nim zapomniałem i wróciłem do BFV i BF1.

Kilka dni temu gra została dodana do EA Play, więc ponownie sprawdziłem czy coś się zmieniło i.. kurcze, może nie jest idealnie ale bardzo przyjemnie się grało.

Początkowo layout był chaotyczny a sama gra bardziej śmieszkowa. Dodatkowo co niektóre pojazdy były przegięte i cały gameplay nie trzymał się kupy. Optymalizacja wtedy nie istniała. Tutaj nie odniosłem wrażenia, że jakaś broń/klasa/postać/gadżet/pojazd itd. jest op i system zaznaczania działa również sprawnie. Tak na dobrą sprawę po kilku godzinach grania nie mam się za bardzo do czego przyczepić, dla takiego niedzielnego gracza jak mi aktualny stan gry odpowiada, chociaż pewnie nadal są różne rzeczy do poprawy.

Jaki sens ma ten wpis? Gdyby ktoś miał EA Play, Xbox Pass Ultimate albo po prostu ma grę w bibliotece to warto ponownie przetestować. Nadal nie każdemu się spodoba i nie jest to może gra wybitna, bo start okropnie skopali, ale do luźnego pogrania za półdarmo? Całkiem fajna.

#gry #battlefield #battlefield2042 #gamepass
donmateok - Chwilę po premierze testowałem BFa 2042 i był oczywiście, okropny.. Szybk...
  • 6
@thewickerman88: Ja miałem jeszcze niesmak po premierze, ale gra została dodana do Xbox Passa Ultimate więc pomyślałem, że się szybko ściągnie i mogę odpalić wieczorem z ciekawości (nie licząc na cokolwiek). No i tym razem się wkręciłem i poleciłem kilku kumplom :D Starsze BFy są nadal bardzo grywalne, ale jednak trochę się nam przejadły.
@donmateok: Mam podobnie. Obecnie na konsoli mam zainstalowanego BF 1, BF V i BF 2042 i do tej ostatniej części podchodziłem bez uprzedzeń (grałem we wszystkie części Battlefield, już od 20 lat), gdyż nie czytałem recenzji, to jednak grając od razu poczułem jak słaba to gra i że de facto nie jest to Battlefield. Raz próbowałem wrócić, ale dopiero teraz, na dniach, zacząłem grać ponownie w BF 2042 (wcześniej grałem regularnie