Wpis z mikrobloga

Mamarysia to flejtuch. Nie wiem czy flejtuch w domu również i czy to co discopolowiec powiedział jest prawda, ale ona strasznie wyglądała w dniu decyzji. Jak przeorana życiem 50 latka. Discopolowiec to ani nie jest ładny ani elokwentny, ale widać, ze o siebie chociaż dba. Wszystkie co tak bronią mamarysia apropo jej wyglądu powinne zadać sobie pytanie czy chciałyby niskiego faceta z nadwaga, niezadbanego, niemodnie ubranego, do tego śmierdzącego fajkami i z 2 letnim dzieckiem w domu? Nie zmienia to faktu ze pewne rzeczy nie powinny ujrzeć światła dziennego i brudy powinni sobie wyprać poza programem.
#slubodpierwszegowejrzenia
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@katienca: nikt by nie chciał partnera/ki niedbającej o wygląd, ale to w ogóle nie o to chodzi, kto kogo chce czy nie chce. Ani Erdol nie miał prawa Marty upokarzać publicznie, ani TVN tego na luzaku puścić w tv. Marty winy tu nie ma, jest jaka jest i jeśli jej pasuje, to po jakie licho ma się zmieniać. Krzywdy nikomu nie robi tymi ciuchami czy kołtunem.
  • Odpowiedz
. Wszystkie co tak bronią mamarysia apropo jej wyglądu powinne zadać sobie pytanie czy chciałyby niskiego faceta z nadwaga, niezadbanego, niemodnie ubranego, do tego śmierdzącego fajkami i z 2 letnim dzieckiem w domu?


@katienca: i to jest usprawiedliwienie do jego debilnego zachowania? (°°
  • Odpowiedz
@Frettka: nie, napisałam ze nie jest elokwentny ani jakiś mądry, ale nie broniłbym Marty. Winni są eksperci ze wiedząc, ze Discopolowiec to pedant dali mu osobę niezadbana.
  • Odpowiedz
I tak oczywiście zachował się jak dzban. To prosty facet bez ogłady, wiec jakaś specjalnie zdziwiona nie jestem. Można było to zrobić z klasa, bez obrażania i poza kamerami.
  • Odpowiedz
@katienca: Tato Marty jest wesoły, wygadany, a jej mama nie bardzo. Mało było jej wypowiedzi. Podczas spotkania rodzinnego kuzynki i ciotki Marty były wesołe, żartowały i takie po prostu "kolorowe i ciepłe". Z takimi osobami aż samemu chciałoby się spędzać czas. Moim zdaniem Marta jest podobna do swojej mamy. Chociaż często mówi ładnie i ogółem można ją polubić to wydaje się być zagubiona, a kiedy są sytuacje, że nic nie
  • Odpowiedz