Wpis z mikrobloga

Jeśli ktoś chce zobaczyć jak miałki intelektualnie jest Matt Walsh (idol tagu #bekazlewactwa) polecam obejrzeć wywiad z nim w Joe Rogan Experience, szczególnie fragment o małżeństwach jednopłciowych (poniżej).

Gdy Rogan spokojnie prosi Walsha o wytłumaczenie swoich pozycji i daje mu na to czas, Walsh zaczyna się gubić i wpada w argumentacje "nie bo nie".

Łatwiej "orać lewactwo" gdy robisz to w swoim materiale, który możesz pociąć jak chcesz i skupiasz się na generowaniu pyskówek.

#neuropa #4konserwy #lgbt #bekazprawakow #joerogan
rzep - Jeśli ktoś chce zobaczyć jak miałki intelektualnie jest Matt Walsh (idol tagu ...
  • 27
@2378: jacy moi koledzy? W sensie jeśli uznaję twoje autorytety za idiotów to muszę automatycznie kolegować się z dziećmi?xD ah typowe spojrzenie na świat prostych umysłów podatnych na petersonizmy
@CamusVevo: nie wiem czy ktoś ciebie oświecił kiedyś, ale używanie wyszukanych słów nie świadczy o inteligencji lecz o jej braku w kontekście gdy ktoś ciebie porównał do plebsu. Osoba inteligentna którą nie jesteś użyła by argumentów do obrony własnych racji a ty szczekasz coś pod nosem jak twoi woke bracia. I powiedzmy sobie jasno nie jesteś tym za kogo się uważasz jesteś pseudo wyedukowanym cymbałem - za głupi by do czegoś
@CamusVevo: czyli chcesz być autorytetem starasz się używać wyszukanych słówek ale nie masz pojęcia o czymkolwiek XD. Więc radze się na początek wyedukować z podstawowych pojęci mainstremowych. Jak byś przeczytał kilka razy swoje wypociny to jasno stawiasz siebie w pozycji przegranego - pluje tobie w twarz a ty napisałeś mi że deszcz pada