Wpis z mikrobloga

Jeśli ktoś chce zobaczyć jak miałki intelektualnie jest Matt Walsh (idol tagu #bekazlewactwa) polecam obejrzeć wywiad z nim w Joe Rogan Experience, szczególnie fragment o małżeństwach jednopłciowych (poniżej).

Gdy Rogan spokojnie prosi Walsha o wytłumaczenie swoich pozycji i daje mu na to czas, Walsh zaczyna się gubić i wpada w argumentacje "nie bo nie".

Łatwiej "orać lewactwo" gdy robisz to w swoim materiale, który możesz pociąć jak chcesz i skupiasz się na generowaniu pyskówek.

#neuropa #4konserwy #lgbt #bekazprawakow #joerogan
rzep - Jeśli ktoś chce zobaczyć jak miałki intelektualnie jest Matt Walsh (idol tagu ...
  • 27
@rzep: Walsha poznałem dopiero przy okazji burzy wokół "What is a woman". Nie po drodze mi z jego poglądami, ale w sumie spore wrażenie robi i brawa się należą za eleganckie wyjaśnianie szurskich elementów w narracji, z którą walczy.
Natomiast ten fragment rozmowy, który zatostowałeś to czysta BEKA i aż szkoda patrzeć, jak tam się obwody palą. Trochę smutłem, bo serio liczyłem, że będzie miał tyle RiGCZu, żeby przyznać się zwyczajnie,
@rzep: tam powinien być ben shapiro on by po prostu by go zmiażdżył w pył

a rogana nawet da sie oglądać przecież był pewien czas przydupasem Alexa dlatego tak lubi kosmitów ale to tylko wiedzą starzy wyjadacze
2378 - @rzep: tam powinien być ben shapiro on by po prostu by go zmiażdżył w pył 

...
Walsha poznałem dopiero przy okazji burzy wokół "What is a woman". Nie po drodze mi z jego poglądami, ale w sumie spore wrażenie robi i brawa się należą za eleganckie wyjaśnianie szurskich elementów w narracji, z którą walczy.


@Pseudocrebotra: Walsh stosuję tą samą taktykę co np. Pyta.pl - on kontroluje materiał, on kontroluje tego kogo pokaże i wycina wszystko, co nie pasuje mu przekazu.

Dlatego łatwo mu brylować i "wyjaśniać" ludzi,
@rzep: jakbym wykopka słuchał xD

-małżeństwo służy do rodzenia dzieci
-a co jak małżonkowie nie chcą dzieci?
-nie będę nikogo zmuszał do rodzenia dzieci
-a dlaczego małżeństwa homo są złe?
-bo nie urodzą się dzieci
-a co jak hetero małżonkowie nie chcą dzieci?
-nie o to chodzi w małżeństwie
-to o co chodzi?
-żeby rodziły sie dzieci

xDDDDDDDDD
@rzep: Argument "nie dla małżeństw jednopłciowych, bo małżeństwo jest po to by mieć dzieci" jest o tyle debilny, że części par jednopłciowych (na ogół żeńskich) głównie dlatego zależy na małżeństwie, że właśnie MAJĄ DZIECI i dla tych dzieci chcą tych samych bezpieczników i udogodnień prawnych, które mają dzieci par hetero: możliwość przysposobienia przez małżonkę matki biologicznej, dziedziczenie po małżonce matki biologicznej, renta rodzinna, alimenty itp.

Dziwne, że ten argument częściej nie
@Pseudocrebotra:

Nie po drodze mi z jego poglądami, ale w sumie spore wrażenie robi i brawa się należą za eleganckie wyjaśnianie szurskich elementów w narracji, z którą walczy.


Ja nawet tego mu nie przyznam, "what is a woman" to żaden ciekawy merytoryczny dokument a poprostu filmik zrobiony pod "Gotcha moments". Jest moment w filmie kiedy na pytanie Walsh dostaje dłuższą odpowiedź? I co robi? wysł#!$%@? ją na spokojnie i rozmontowuje krok
@McWozniak: @rzep: No to muszę zrewidować opinię i się trochę zagłębić w autora i film, bo się najwyraźniej wypowiedziałem nie mając pełnego obrazu działalności Walsha.
Fakt, że film był tworzony pod tezę, to żadne zaskoczenie, ale mimo wszystko wydawało mi się, że w niepociętych fragmentach udostępnionych na YT, widziałem absolutnie przerażają wypowiedzi akademików i lekarzy, z którymi rozmawiał.
Andrew Neil

nawet najlepsi bokserzy mieli kilka przegranych walk czy to czyni ich przegranymi?. Jeżeli nie wyciągniesz pewnych wniosków aby być lepszymi to ciebie nawet to osłabi, gorzej gdy masz za sobą plecy w postaci moderacji konto na diskordie gdzie się umawiasz na minusowanie wpisów itd techniki manipulacji ja wole grać na swoim boisku na swoich zasadach bo jest o wieli łatwiej. **film 15:00 świetnie podsumował bo on go grillował a nie
@McWozniak: hahaha komuchy napisał coś o standardach oplułem monitor dawaj make my day napisz może coś o lewicowych standardach dziennikarstwa albo o szerokim spektrum określeń używanych do manipulacji.

- czyli wpychania pewnych sformułowań na siłę komuś do ust a później kazanie mu się tłumaczyć ) Peterson nie jeden raz naprawdę świetnie wyszedł z takiej manipulacji odpowiadając (i don't really like how this question are formulated](https://www.youtube.com/watch?v=wSTe2kXg9Qw)