Wpis z mikrobloga

Hej
W mojej firmie organizowana jest akcja szlachetna paczka, w której wziąłem udział. Otrzymałem mailem skany listów, które napisali dwaj bracia. Jeden z nich chce bluzę pumy a drugi gry assassin creed na ps3. Z bluza sobie już poradziłem. Jeżeli chodzi o drugiego chłopca to pomyślałem, ze można byłoby mu coś dorzucić do tych gier. Pewnie i tak będą w nie grać razem. Pytanie do Was wykopki - czy posiadacie może na zbyciu jakies gry na PlayStation3? Chętnie przyjmę (opłacę paczkomat) i spakuje je dla chłopaków. Dzieki
#szlachetnapaczka #playstation
  • 6
@bombelaz: Niestety nie mam żadnych gier ani na ps3, ani ogólnie na konsole w formie fizycznej, ale w razie czego, to na olx są dosyć tanie gry na te konsole. Tutaj jeśli wszystko aktualne, to znalazłem ogłoszenie, w którym są 4 gdy AC na ps3 za mniej niż 10zł sztuka. Gry są dosyć stare, więc pewnie nawet dałoby się coś ugrać na cenie. Oczywiście nigdy nie wiadomo jaki jest tego stan.
@bombelaz: Co do samego grania w gry, jeśli chodzi o gry kooperacyjne to już nie pomogę, bo sam nigdy nie miałem ps3. W swojej karierze miałem tylko ps1 i później dopiero ps4. Może na tagu ktoś będzie znał jakieś dobre gry dla dwóch, bo są za grosze aktualnie.

Pytanie główne, czy ma dwa pady do konsoli, bo jeśli nie, to i tak nie pograją we dwojke w 90% gier.

Jeśli ma,