Wpis z mikrobloga

@mel0nik: Selekcjoner nie jest od uczenia grać w piłkę tylko od ustawienia poprawnej mentalności zawodników - a ta
u nas całkowicie leży odkąd 711 jest za sterem.
Sousa - ja was grać w piłkę nie nauczę ale macie wyjść i #!$%@?ć
Czesław - ja was w piłkę grać nie nauczę bo jesteśmy dziadami

to są te detale ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@mel0nik: Zieliński w klubie gra piłką, Szymański to samo, Kamiński też, Cash ofensywnie bardzo aktywny, Lewy wiadomo, ale przychodzi kadra i narracja, że u nas nie ma potencjału. JA #!$%@?. Dwóch hamulcowych Glik i Krychowiak i gramy antyfutbol.
  • Odpowiedz
@mel0nik O dziwo nie mieliśmy wczoraj aż takich problemów technicznych, wiadomo zdarzało się niecelne przyjęcia, ale nie tak jak np Zurkowski który bez rytmu meczowego z Chile nie umiał piłki przyjac, wczoraj nasi pokazali że tylko laga była trenowana, a to akurat wina naszego wybitnego taktyka
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 13
@mel0nik: patrząc na Zielińskiego czy Szymańskiego wyglądało to raczej tak, jakby zamienił wino w wodę ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Może nie oduczył ich gry w piłkę ale przy takiej taktyce skutecznie im to uniemożliwił.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 42
@mel0nik: No popatrz. A ja myślałem, że oni już potrafią grać w piłkę grając w topowych klubach Europy. A teraz wychodzi na jaw, że te drewniaki dopiero uczą się grać.
  • Odpowiedz
@mel0nik: czyli piłkarze grający w europejskich klubach odgrywający w nich znaczną role przyjeżdżają na kadrę, zapominają jak grać i są drewniaki i beee a Czesiu jest cacy. Czego nie rozumiecie
  • Odpowiedz
@mel0nik: Michniewicz po tych wypowiedziach powinien się spakować i wrócić do Polski. Sam przyznał, że w zasadzie nic od niego nie zależy. Niech skład ustawi Lewy ze Szczęsnym, taktyki i tak żadnej nie ma, a gorzej być nie może.
  • Odpowiedz
@mel0nik: chłop który prawie spuścił Legię w kanał ma czelnośc powiedzieć, że on nikogo w trzy dni nie nauczy grać w piłkę

chłopie ty byś się musiał 5 razy urodzić na nowo żeby kogoś czegoś nauczyć
  • Odpowiedz