Wpis z mikrobloga

Lewy już skomentował kunszt Czesia.

"Im więcej zawodników atakuje, tym większe jest zagrożenie. Jeśli z tyłu głowy masz, że defensywa jest najważniejsza, to tak to później wygląda"

"Przy bardziej odważnej grze, jesteśmy w stanie stwarzać sytuacje, zachowując ten balans pomiędzy ofensywą a defensywą. Nie możemy bać się ryzykować, nawet dziś, bo kiedy bardziej pressowaliśmy, to Meksyk się gubił"

Tyle z tej gównotaktyki grubego skorumpowańca
Miej najlepszego napastnika świata - nie wykorzystuj go xD
#mecz
  • 18
@Ekspert_z_NASA: Selekcjoner przyznał, że mimo niewykorzystanego rzutu karnego wierzył w zwycięstwo. Dowodem były zmiany, które robił.

- Do końca czułem, że możemy jeszcze wygrać, dlatego w końcówce wprowadziłem Arka Milika. Mając do dyspozycji takiego zawodnika, grzechem byłoby z niego nie skorzystać - stwierdził Michniewicz.

Czytaj dalej pod linkiem: https://www.meczyki.pl/newsy/w-szatni-bylo-to-widac-michniewicz-zdradzil-jak-lewandowski-zareagowal-na-zmarnowanego-karnego/200732-n
@Ekspert_z_NASA: No nawet jak poleci ze stołka (co nie uważam za pewnik mając takiego kretyna w pzpn jak Czaruś) to jak myślisz kto przyjdzie? Renard który nie zarabia kroci (na poziomie Sousy) i by chciał tu przyjść, albo bezrobotny Petkovic… czy kolejny Stokowiec/Ulatowksi czy inny kosmita z polska myślą szkoleniowa? :)
@utede: myślę, że taki Renard nie byłby złym wyborem. Jeśli on serio by chciał objąć naszą kadrę to czemu nie.
To jest trener, który potrafi pracować ze słabymi i średnimi reprezentacjami, ma sukcesy, umie pracować z jedną kadrą latami, nie zmienia pracodawcy co pół roku jak Sousa.
Tylko po pierwsze on ma długi kontrakt z Arabią a po drugie, PZPN i tak by go nie zatrudnił bo po Czesu będzie dźwignięcie