Wpis z mikrobloga

@Jelcz1906: No nie wiem. To jest jednak chłop, który ma prawdopodobnie nerwicę natręctw i jakieś tiki, do tego nie potrafi się wysłowić i ma zero autorefleksji i instynktu zachowawczego robiąc z siebie debila w tv. Plus jest bezpłodny, w połowie łysy, i całkowicie aseksualny pod każdym względem. Ja jako kobieta bym go nie chciała nawet jakby był ostatnim facetem na tej planecie.
  • Odpowiedz
@AssireVarAnahid: Żyć w uporządkowanym i czystym domu to nie nerwica natręctw, Erdol jest prostym disco chłopkiem i ma problem z tym, żeby wyrazić swoje myśli w zrozumiały dla odbiorcy sposób.
Mamarysia jest fleją i tyle.
Poza tym, nie oszukujmy się, baby są zazwyczaj syfiarami i jak się was nie tresuje, to dom zamieniacie w chlew. Faceci są po prostu porządniejsi i lepiej zorganizowani pod tym względem.
Fakt nie opinia.
  • Odpowiedz
@ynabej88: To jest permanentna fleja, ludzie w tym wieku z takimi przyzwyczajeniami najczęściej nigdy się nie zmieniają. Make up na potrzeby sesji to jedno, a to, że za 30 minut znowu wskoczy w brudne skarpety z miną srającego kota to jest wręcz pewne. Ja zawsze miałby z tyłu głowy, że może na potrzeby 2-3 randek się ogarnie, ale później wróci stara dobra Martunia z kiepem na wardze ( ͡° ͜
  • Odpowiedz
@bas_sko @Kociopelek Jasne, że są wyjątki, chłop też potrafi być fleją, sam mam takich znajomych gdzie facet zeżreć nawet nie potrafi bez #!$%@? siebie i połowy mieszkania. Natomiast wbrew temu co nam się pompuje do głów od małego, to właśnie kobiety są bałaganiarami a często niestety też syfiarami. Koło dupy swojej ogarnąć potrafią, żeby wyglądać dobrze przed ludźmi, ale mieszkanie to pobojowisko. To właśnie faceci bardziej dbają o porządek w domu.
  • Odpowiedz
@Kociopelek: U mnie niebieski sra żarem ze ciagle sprzątam albo jemu każe jak mnie nie ma xD i pewnie jakbyśmy mieli panią do sprzątania to bym sprzątała przed jej przyjściem bo by mi było wstyd ze syf jest xD (co jest nieprawda xD ) No ale przyzajcie sami, lepiej się siedzi w posprzątanym. Moja była teściowa miała Np nasrane bo potrafiła sprzątać posprzątane, czego tez nie pochwalam, no ale porządek musi
  • Odpowiedz
@Ekspert_z_NASA: Ja w domu jem jak prosiak xD nie wiem dlaczego, minuta jestem brudna jak małe dziecko xD mimo ze uważam. A jak jem w pracy, tudzież w towarzystwie, jakoś mi to jedzenie kulturalnie wychodzi i jem jak pierwsza dama xDD
  • Odpowiedz