Wpis z mikrobloga

#mirkolos #rozdajo #programowanie

Kolejna aktualizacja https://mirkolos.pw

Wielu z Was miało problemy żeby się zweryfikować jako autor. Albo skrypt nie kierował do wyników losowania, albo trzeba było przeprowadzić weryfikację ponownie gdy javascript nie zdążył wyłapać ciasteczka.

Teraz te problemy powinny być załatwione. Testowałem na najnowszym chromie. Ale gdyby ktoś chciał przetestować dodatkowo losowanie z weryfikacją to byłbym kontent ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Jak to zrobić? Wybrać swój wpis na mirkoblogu i przeklinać się przez proces losowania z weryfikacją. I dać znać w tym wpisie czy się powiodło + informacja jaka przeglądarka i czy używany był adblocker.

Wśród testujących wylosuję jedną osobę która dostanie prezent niespodziankę ()
  • 11
@chinskiecuda:
Librefox@Windows z uBlockiem* i Canvas Fingerprint Defender, zalogowany na Wykopie - dokumentnie się wywaliło, efekt jest trwały. Po potwierdzeniu przekazania danych mam szary ekran i error 500 w logach. Podeślij maila to mogę przesłac .har

Librefox@Windows, świeży kontener (nie tryb prywatny, ale czysty), uBlock* i Canvas (jw.), logownie dopiero w weryfikacji mirkolosu - przeszło, choć chwilę to zajęło i popsułem losowanie klikając odświeżając stronę moment po wyświetleniu "zostałeś zweryfikowany"
Aramil - @chinskiecuda: 
Librefox@Windows z uBlockiem* i Canvas Fingerprint Defender...

źródło: comment_1669145814Gb5qRkTWqO2XCj7gEZjvKG.jpg

Pobierz
@Aramil: ok lecimy z odpowiedziami:

Librefox@Windows z uBlockiem* i Canvas Fingerprint Defender, zalogowany na Wykopie - dokumentnie się wywaliło, efekt jest trwały. Po potwierdzeniu przekazania danych mam szary ekran i error 500 w logach. Podeślij maila to mogę przesłac .har


Jasnę, poprosze na pw.

Librefox@Windows, świeży kontener (nie tryb prywatny, ale czysty), uBlock* i Canvas (jw.), logownie dopiero w weryfikacji mirkolosu - przeszło, choć chwilę to zajęło i popsułem losowanie klikając
1. Posłałem na PW
2. Aha, czyli nie bug, a feature ( ͡° ͜ʖ ͡°)
3. To trwało dłużej, ale niewiele. Powiedziałbym, że raczej tak do 10-15 sekund. Czasem klikam szybciej, niż myślę ( ͡° ͜ʖ ͡°)