Wpis z mikrobloga

#mikrokoksy Jak skutecznie zbić prolaktynę? Wyszło mi 15,62ng/ml i to w sumie dość sporo. Czytam, że B6 w dawkach typu 300mg-600mg powinno załatwić sprawę, ale te suplementy diety to tam mają z 1,5mg na tabletkę i nie chce mi się codziennie aż tyle tego łykać.
  • 33
@kochamajfony: fakt, nisko. Jeśli patrzymy na normy a nie zakres regerencyjny to nisko natomiast prolke masz w normie medycznej i referencyjnej i nie zbijałbym. Idź z wynikiem do androloga bo tu jest dużo niewiadomych. Objawy styl życia itd
@kochamajfony: powtarzałeś badanie? Zapewniles odpowiednią higienę badania tak jak są zalecenia? Prolaktyna jest bardzo czuła na stres itp.
Powtórz najlepiej badanie dla pewnosci. I nie szukaj też problemów na siłę, bo wynik nie jest najgorszy.
Zrób najlepiej też inne hormony.
@kochamajfony: napisz coś o swoim trybie życia. Pijesz, palisz, jak wygląda dieta i ćwiczenia. Bo to ma największe znaczenie. Czujesz się jak gówno bo może żyjesz jak gówno i wtedy zastrzyki i tabletki nic nie pomogą.
@muadzik: Mój styl życia jest raczej śmieciowy, ale to skutek, nie przyczyna. Budzę się i już czuję się jakby przyjechał mnie tramwaj. I tak od 13-15 lat. Oczywiście możemy gdybać, że to przez to, że nie #!$%@? 5 dni w tygodniu na siłowni, ale jak miałem 13 lat to było to samo, a rówieśnicy jakoś nie przypominam sobie żeby trzymali diety, unikali wszystkiego i robili formę jak Calvin Klein przykazał.