Wpis z mikrobloga

Mam nowy sprzęt, nadrabiam zaległości i w tej chwili mam: Skyrim, Tomb Raider, Dishonored. Będę wdzięczny za sugestie, w co jeszcze tak naprawdę warto pograć, bezsprzeczne hity ostatnich 2-3 lat. Oczywiście nie będę tego wszystkiego na raz instalował, bo wreszcie będę grał we wszystko i w nic jednocześnie, najpierw skończę to co mam. To tak na przyszłość chce sobie listę ułożyć.

PS planuje jeszcze w Wiedźmina pograć, bo książki mi się bardzo podobały, więc też "muszę" zagrać.

Druga sprawa to sieciówki: może już nie mam tak czasu jak kiedyś na MMORPG, ale pograłbym coś w sieci. Kiedyś latami męczyłem CS od 1.3 do 1.6, zastanawiam się nad GO, ale nie wiem czy warto (Source nie polubiłem). Ale może coś innego? Tylko żeby to nie było coś a la League of Legends, że nigdy nie wiadomo, ile mi czasu trzeba na mecz - czy 30 minut czy 1,3 godziny. Gatunek nie ma wielkiego znaczenia.

#gry #grajzwykopem
  • 9
@tomixo: Nie mam, ale BF ma jakieś kosmiczne wymagania zdaje się a "nowy sprzęt" był kupiony nie tylko dla mnie i nie dla gracza, po prostu uniwersalny, poza dedykowaną kartą graficzną to nie jest jakaś żyleta :) Jest jakiś "trial"? Sprawdziłbym jak śmiga przed kupnem.
@oner: Bioshock Infinite, Far Cry 3, Metro Last Light, Batman: Arkham City (ew. Origins ale nie grałem), Borderlands 2, Deus Ex: Human Revolution, Hitman Absolution, Mafia 2, Portal 2, Risen 2, Cywilizacja 5, Sleeping Dogs, Outlast, Torchlight 2, DMC: Devil May Cry, The Walking Dead, Max Payne 3, Wiedźmin 2, XCOM: Enemy Unknown, Assassin's Creed 4 Black Flag.. Pewnie jeszcze coś, ale powiedzmy to tak na początek :)

Z sieciówek, CS:GO