Wpis z mikrobloga

Za nami pełny sezon ligi wspaniałego tagu F1 w głupiej bezsensownej grze fantasyf1. (tak, nie poszło mi dobrze)
Wszystkim serdecznie gratuluję dobrych wyników a zwycięzcom po stokroć winszuje. To niebywałe osiągniecie powinno być zapisane na kartach historii, Wasze różowe paski powinny o tym wiedzieć i szanować, koledzy powinni zazdrościć a rodzina w końcu uznać dominację i to są fakty. Wiwaty!

Do brzegu:
Pierwsze miejsce zajmuje Na Pewno nie Marian! (Robert S)
- Brawa i gratulacje! Kolego, zgłoś się w komentarzu, że Ty to Ty :)

Drugie miejsce Bon Voyage
A trzecie Pronto!?

Tylko trochę gratulujemy, bo każde miejsce inne niż pierwsze jest słabe.

KOD: 20261cb836
https://fantasy.formula1.com/app/#/league/154925

#f1
#f1fantasy
#fantasyf1
Raa_V - Za nami pełny sezon ligi wspaniałego tagu F1 w głupiej bezsensownej grze fant...

źródło: comment_1669117687xHa0btI1DvMvzfyllzN3ay.jpg

Pobierz
  • 13
ja nie wiem, co mną kierowało tylko by zmienić Turbo Drivera na Sainza gdzieś w połowie.


@Raa_V: Pod koniec to była jedyna opcja bo jako jedyny kierowca z top3 zespołów był poniżej 20k.

Mi początek sezonu zrobił bottas i ferrari (a zepsuł verstappen), później po podwyżkach miałem sinusoidę z alpine/alonso, ale zwykle VER/LEC/PER/SAI dowozili plus handlowanie na bonusy serii quali/wyścig.

Bez handlowania nie da się wyciągnąć wysokiego wyniku.
dziękuje za spełnienie obietnicy ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@JuzefCynamon: po kilku wpisach zauważyłem, że jest znikome zainteresowanie. Wpis o lidze miał z 5 plusów a losowy koter wyzej lub nizej 50. No to tak w roli wyjasnienia czemu olalem