Wpis z mikrobloga

Sprzedaje sporo rzeczy na Vinted ale zawsze jak jest jakaś akcja to nie działa Orlen Paczka. Koszulkę nadałem w dniu wczorajszym o godzinie 11tej. Dostałem zaraz smsa potwierdzającego ale dalej po 24 godzinach nie zmienił się status zamówienia na Vinted. Napisałem do gościa i wysłałem potwierdzenie wysłania, ale w takim tempie to mi z automatu anulują paczkę jutro. W dziale pomocy odpisuje mi tylko durny automat xD Jak wysyłam przez InPost, zamówienie praktycznie z automatu mi się aktualizuje, w przypadku Orlen Paczka zawsze to trwa jakieś pierdyliard godzin, ale zaraz mija już doba od nadania
#vinted #orlenpaczka
  • 4
@tomaszek1161: spokojnie, wszystko jest tak jak należy, w końcu to państwowa firma, aż dziwnie by było gdyby wszystko działało sprawnie( ͡° ͜ʖ ͡°) Mialam podobnie z orlenem tylko w bylam nieco lepszej pozycji. Widziałam na stronie śledzenia, ze laska odebrała paczkę 18.11, na vinted status się nie zmienił, a po 2 dniach powinnam mieć kasę w portfelu, wiec 21.11 się upomniałam, żeby potwierdziła odebranie, choć teraz zżera
@Szaka_laka do vinted już poszła wiadomość ze screenem ale usługa Orlen tak słabo współgra z tą appką że to masakra. Lubię sprzedawanie przez Vinted bo jest duzo przyjemniejsze niż na Olx ale z olxem mniej problemów ze statusami zamówień miałem
@vulcanitu: miałem tez ten sam problem z zamówieniem ostatnim. Tylko jeden punkt mi wyświetlało pomimo tego że w pobliżu jest och kilkanaście. Przebijałem złotówkę różnicy w cenie i wybrałem paczkomat zamiast Orlenu