Wpis z mikrobloga

Hej

Musze wybrać modem do internetu LTE bez limitu w T-Mobile.

Dwie oferty: 90Mbit/s i trzy sprzęty:

ZTE MF286D
TCL LINKHUN LTE Cat 13
ZTE MC801A 5G

Bez limitu prędkości:
WNC T-Mobile Internet 5G Home Office

W mojej lokalizacji nie ma na razie 5G, a do nadajnika mam jakieś 800m bez większych przeszkód.

Ktoś doradzi, który router wybrać?

#internetmobilny #lte #tmobile
  • 9
@McOsh: ja miałem kilka miesięcy ZTE MF286d. Nie wiem czy to uszkodzony sprzęt czy problem z tym nadajnikiem ale nie radził sobie. Średnio kilka razy na tydzień tracił połaczenie z siecią. Trzeba było go ręcznie restartować i dopiero wtedy wracał net. Zmieniłem na huaweja i jest git.
@Panbuszek: Siema Miras
Ostatecznie WNC i opcje bez limitu
Nie chce mi się dokupować anteny dodatkowo i kombinować, robiłem testy i w moim przypadku to się najlepiej sprawdzi.

110zl na miesiąc wyszło, sprzęt za 9zl. Powinienem mieć u siebie jutro/w piątek, wiec mogę zdać relacje co i jak ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Panbuszek: Jest jeszcze unlimited w play jest, ale 150zl miesięcznie i sprzęt tylko na użyczenie. Najlepiej teraz przez stronę, bo na BF 20zl mniej niż normalnie i nie płacisz za aktywacje
@McOsh: wziąłem miras ten internet z t mobile z routerem ZTE MC801A 5G i jest git. Ciągnie na lajcie dwa kompy (z różowym zdalnie pracujemy), telefony i YouTube na tv. Dla mnie wystarczający. Wziąłem pakiet L i nie mam anteny zewnętrznej