Wpis z mikrobloga

Meksyku nie zazdroszczę

Napisała osoba która by chciała się urodzić na Hawajach, by jej padło nie daj borze urodzić się jako rodowity hawajczyk.
@Szatynka: Miałem podobnie tej nocy, ale nie przez zimno, wręcz gorąco mi momentami było. Całą noc męczył mnie brzuch i miałem odruchy wymiotne, w końcu o 5 to zrobiłem i nawet lepiej się czuję, ale do pracy nie idę dzisiaj, aż tak dobrze nie jest. Raczej ten wpis Ci nie pomoże, ale chciałem opisać podobne doświadczenia;)
@mwmichal: @JuJGU4RDY9BRw8AqnDb6DFB738aQmwHFf6N:

żyje w Tajlandii, mam bardzo bliski kontakt z producentem suszonych owoców, którego często wizytuje w fabryce w Tajlandii oraz Kambodży. Z zwykłymi ludkami którzy robią za minimalną rozmawiam na codzien, mam też wśród nich znajomych. Gwarantuje Ci, że ci ludzie są o niebo szczęśliwsi od Polaków zarabiających 3k/msc.

W Tajlandii czy Kambodży zjesz ciepły smaczny lokalny posiłek w knajpie za 1$ - uda Ci się to w Polsce
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Szatynka:

codziennie pływała i jadła ryby i owoce morza:(

Znudziłabyś się po miesiącu i by ciebie dopadła smutna rzeczywistość ciepłych krajów, zarabiają totalne nic ,po 1-2$/dzień, i jeszcze pracują 12h. Gdybyś pragneła rajskiego życia to szukaj pracy zdalnej i szukaj miejsca na ziemii gdzie jest dobre łącze