Wpis z mikrobloga

kto nie może zasnąć? Jest ciemno, zimno, mgła... Jak ja żałuję że nie urodziłam się na takich Hawajach albo na Malediwach- codziennie pływała i jadła ryby i owoce morza:(


@Szatynka: Jesteś w 10x lepszej sytuacji bo możesz nauczyć się w PL zarabiać w zachodniej firmie i mieszkać w ciepłych krajach jednocześnie. Masa ludzi tak robi.
  • Odpowiedz
@monox12: a teraz myślisz że jak żyje? Praca całe dnie za śmieszne pieniądze, potem seriale na Netflix. Nie ma nawet gdzie za bardzo wyjść, zwłaszcza o tej porze roku. A tam masz lato cały rok, cieplutki ocean, dostęp do świeżej i zdrowej żywności
  • Odpowiedz
Niezły festiwal chłopskich rozumów XD Jak znasz angielski i masz w miarę obycie to wszędzie znajdziesz robotę (niekoniecznie super). Nikt nie jedzie do Tajlandii by żyć w lepiance, spłodzić 10 bąbli i łowić ryby z Gangesu (inb4 tak wiem).

A OPka to XD Nawet se google mapsa nie potrafi obczaić tylko prosi o fotki z florydy XDDD
  • Odpowiedz
@Szatynka: Mówisz tak ponieważ te wszystkie rajskie wyspy znasz z tych pięknych stron. A prawda jest brutalna, na takiej Dominikanie nie polecają turystom wychodzić poza kurort
  • Odpowiedz