Wpis z mikrobloga

Aż się odechciewa siedzieć na tym portalu. Na początku wojny na tagu #ukraina tylko i wyłącznie były treściwe informacje dotyczące właśnie wojny, a teraz to jest jakiś cyrk… ile można od tygodnia czytać w kółko o Wołyniu, Banderze, Melnyku, ruskich onucach czy ukrainofilach. Nie wiem czy moderacja wykopu działa czy mają już #!$%@? w to wszystko.
  • 58
@DorodnyTucznik: kto ich tak traktuje? Bo ja pracując chwilowo w kołchozie produkcyjnym widziałem odwrotne sceny, wyzwiska i darcie #!$%@? do Ukrainek jakimiś obleganymi tekstami.

Na wykopie z kolei widzę często atakowanie każdego ukraińskiego ruchu podczas wojny, zarzucanie im zbrodni wojennych których dopuszczają się ruscy.

Pomoc Ukraińcom i sprzyjanie im w wojnie to nie jest traktowanie jak świętych krów a empatia i ludzki odruch
@GwaltowneWypaczenieCzasoprzestrzeni: ale co da Twoje darcie ryja do zakończenia śledztwa? XD. Nic nie da, poza tym, że będziesz służył za przykład dla ruskich propagandystów. Zaraz taki Sołowjow użyje Twojego wpisu w swoim show na poparcie tezy, że wsparcie się wykrusza. Odstaw uczucia na bok. To właśnie przez uczucia i emocjonalne podejście jesteśmy wykorzystywani przez sąsiadów. Trzeba chłodno kalkulować, a nie krzyczeć bez celu.

To w Tobie siedzą jakieś kompleksy i poczucie
może to dlatego ze ludzi już zaczyna denerwować traktowanie Ukraińców niemal jak świętych dlatego że u nich jest wojna.


@DorodnyTucznik: ale przeciez ludziom przeszkadzaly ukry od samego pcozatku, juz nie pamietasz jak wykopki sie zesraly bo ukry mialy darmowa komunikacje miejska? wiec masz zarowno ukrofilow jak i ludzi w druga strone, ktorym przeszkadza ze ukry w ogole oddychaja
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
Na początku wojny na tagu #ukraina tylko i wyłącznie były treściwe informacje dotyczące właśnie wojny


@dzjekop: Bo wojna była najgorętszym tematem i przysłaniała wszystkie inne, teraz odrobinę powszednieje i coraz częściej pojawiają się inne tematy. Jaki Twoim zdaniem tag powinien zostać użyty do wpisu o Melnyku?
Może powinniście po prostu używać tagu #wojnanaukrainie do wpisów związanych wyłącznie z wojną? Ciężko oczekiwać żeby ogólny tag kraju był przez rok używany tylko w
@dzjekop: Po odpływie użytkowników, którzy wrzucali ciekawe informacje z przebiegu walk przestałem w ogóle przeglądać ten tag. Założyłem konto na Twitterze i obserwuje te same osoby, co tu się udzielały pod tagiem+ pare innych. Wykop to ściek, pozbywają się ludzi co robili coś dla tego portalu, za to płatne trole jednej i drugiej strony konfliktu hasają aż miło.
@missioncritical po pierwsze nie drę ryja. Ryja teraz najwięcej drą ukrofile którzy drą ryja żeby pytający o śledztwo przestali zadawać pytania. A chciałbym ci przypomnieć że żyjemy w Polsce, jeżeli społeczeństwo nie będzie drążyć jakiejś publicznej sprawy to zostanie ona zamieciona pod dywan.

Po drugie jedyne emocje jakie widzę to że strony ukro albo rusofili. Polacy znów jak małe dzieci dali się podzielić zamiast myśleć o własnym interesie. Wasz fanatyzm i usprawiedliwanie
może to dlatego ze ludzi już zaczyna denerwować traktowanie Ukraińców niemal jak świętych dlatego że u nich jest wojna.

@DorodnyTucznik: ale przeciez ludziom przeszkadzaly ukry od samego pcozatku, juz nie pamietasz jak wykopki sie zesraly bo ukry mialy darmowa komunikacje miejska? wiec masz zarowno ukrofilow jak i ludzi w druga strone, ktorym przeszkadza ze ukry w ogole oddychaja


@Harven: nie ludziom, tylko k0nfederatom. A ten przypadek kręcił nosem od początku
@DorodnyTucznik: ja na początku wojny liczyłem na naprawę stosunków, że ich najdzie jakaś refleksja, zrewidują swoją postawę i uda się wyjaśnić historyczne zaszłości i faktycznie byśmy może mieli jakieś przyjacielskie państwo. Ale wyzbywam się złudzeń. Ktokolwiek wygra tą wojnę, będziemy mieli mniej czy bardziej prze...ane