Wpis z mikrobloga

Aż się odechciewa siedzieć na tym portalu. Na początku wojny na tagu #ukraina tylko i wyłącznie były treściwe informacje dotyczące właśnie wojny, a teraz to jest jakiś cyrk… ile można od tygodnia czytać w kółko o Wołyniu, Banderze, Melnyku, ruskich onucach czy ukrainofilach. Nie wiem czy moderacja wykopu działa czy mają już #!$%@? w to wszystko.
  • 58
  • Odpowiedz
Polacy giną, ale mamy zamknąć mordy bo wojna?

Apeluję o trochę rozwagi i stłumienie emocji.


@GwaltowneWypaczenieCzasoprzestrzeni: Saszka po prostu narracja Ci się #!$%@?ła, albo masz dwubiegunówkę. Skończy się śledztwo - będą przedstawione dowody, to będzie można wrócić do tematu. Na chwilę obecną grzanie tematu CZEMU ZELENSKI NIE PRZEPROSIL nie służy niczemu dobremu.
  • Odpowiedz
@GwaltowneWypaczenieCzasoprzestrzeni: ale my dbamy o swój interes pomagając Ukraińcom, a Ty próbujesz im szkodzić siejąc ferment, kiedy oficjalne informacje jeszcze nie są dostępne. Odstaw uczucia na bok. Naszym interesem jest żeby Ukraińcy wygrali wojnę z rosją.

Tworząc chochoła w postaci "ukrofilów" pięknie prezentujesz swoje stanowisko ( ͡° ͜ʖ ͡°). Nie krzyczenie "a bo w Przewodowie!" to nie ukrofilia tylko zdrowy rozsądek. Jak cyrk się skończy to załóż
  • Odpowiedz
@missioncritical: @malinq: to wy siejecie ferment bo dzielicie i wyzywacie Polaków od onuc, a jedynymi onucami jesteście tu wy. Co ma na celu wasze plucie jadem, wyzywanie i darcie ryja? Tylko zniechęcacie Polaków do tej wojny i podejrzewam, że to jest właśnie wasz cel. Nie wiem o co tu chodzi, czy robicie to za pieniądze czy po prostu jesteście fanatykami, ale faktem jest, że działacie na szkodę Polski i Polaków.
  • Odpowiedz
to wy siejecie ferment bo dzielicie i wyzywacie Polaków od onuc, a jedynymi onucami jesteście tu wy.


@GwaltowneWypaczenieCzasoprzestrzeni: co Ty za chochoła znowu stawiasz? Jacy "wy"? Znowu jakieś szufladki sobie wymyślasz. Uważaj, bo to prosta pułapka myślenia. W jaki sposób nie darcie ryja o wypadku w Przewodowie szkodzi Polsce? XD Przecież wszyscy są świadomi tej tragedii, czekamy na wynik śledztwa i oficjalne stanowisko Ukrainy. Dwie osoby zginęły, bo rosja prowadzi pełnoskalową
  • Odpowiedz
@missioncritical dobra ziom, widzę że coś jest z tobą grubo nie tak. Gorączkujesz się i wydzierasz (bo tak interpretuję użycie wielkich liter) że trzeba zachować spokój, mało ci żyłka nie pęknie. Nie wiem czy jesteś ruskim trollem czy zwykłym zdrajcą szmacącym się za ruskie, krwawe kopiejki, ale nie chcę mi się już z tobą gadać, elo #czarnolisto

  • Odpowiedz
@GwaltowneWypaczenieCzasoprzestrzeni: ja #!$%@?ę jeszcze mnie żaden ciul tu nie posądził o bycie trollem XD. Przecież to Ty agitujesz na rzecz rosji na wzór "Wołyń Wołyń Wołyń", a ja Ci tylko mówię żebyś spojrzał na to jak na biznes. Ty jednak wolisz emocje i bezsensowne gadanie o tym co się wydarzyło, a nie zostało jeszcze wyjaśnione. Nie jesteś onucą, ale zdecydowanie mogę Cię określić jako pożytecznego idiotę, bo łyknąłeś ruską propagandę po
  • Odpowiedz
  • 0
@dzjekop Racja. Jak chcesz rzetelne informacje to na Twitterze obserwuj odpowiednie osoby. Tutaj tylko zostało memy oglądać.
  • Odpowiedz
  • 0
@Gwendeith: Ale tu nie chodzi o to, że coś lubię czy coś nie lubię. Po prostu jest syf. Ja wiem, że tutaj na mirko jest cyrk, ale teraz to już jest przesada
  • Odpowiedz